Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ,,majd visszatérünk rá"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ,,majd visszatérünk rá" elutasítas egy randikérés esetén?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akivel szimpatizálok.... Nyitott lennék felé, sokat beszelgetünk volt már szó erről-arról, de újabban csak ,,visszateeünk rá" a válasz.

Picit kezd rosszul esni.


Vajon lehet még reményem, vagy ez inkább lerázós szöveg?

El vagyok keseresve kicsit.


Szandi


nov. 29. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer is elutasítás. Nemhogy többször. Sajnálom amúgy.

Nekem ezt lányok szokták írni. Aki szeretne találkozni az töri magát, hogy kitaláljatok egy jó időpontot, még ha elfoglalt is.

nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem, kis naív vagyok 😢 majdnem sírok.

Nyelvtanilag úgy lenne értelmezhető, hogy később nég sok kerülhet rá, de már alig hiszek ebben.

nov. 29. 13:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, alig tudok írni: úgy értelmeztem volna, hogy később ,,esetleg sor kerülhet rá" de ma nagyon fáj valahogy...
nov. 29. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyelvtanilag azt is jelenti. Valójában pedig egy nem korrekt elutasítás. Ami felesleges reményt kelt az emberben.

Sajnálom.

nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ. Amúgy én is így érzem. Csak tisztán akartam látni. Majd talán elmúlik. Minden fájdalomnak megvan a lejárati ideje.
nov. 29. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Találsz majd sokkal jobb srácot ennél.
nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán egyszer úgy lesz. Csak előbb még meg kell gyógyulnom lelkileg. Ölelésemet küldöm Neked.
nov. 29. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Én is neked. :D
nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, mert ez nagyon nem korrekt veled szemben, de ez egyértelmű nem. Csak nincs elég töke kimondani.

Nem érdemli meg, hogy sírj miatta, hidd el, jönni fog olyan, aki értékel majd.

nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám ezután. Maximum majd jelentkezik ő, ha mégis akar valamit.
nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!