Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek ha egy fiú pulóver helyett bőrdzsekit vesz fel télikabát alá, aztán abban van napközben?

Figyelt kérdés
nov. 30. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem fura lenne. Biztos megkérdezném, ha olyan a viszonyunk, hogy na ezt miért? 😅
nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne fura benne?
nov. 30. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kabát alá dzseki? 😅
nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pulóver helyett? Ezt hogy kell érteni? Van rajta póló vagy ing, azon dzseki és azon a kabát?

A dzsekitől függ. Ha valami zakó szerű, akkor elmegy, végül is lehet rajta zakó helyett. De ha egy nagyobb, vastagabb dzseki, akkor fura.

nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Leírtam itt a véleményem, nem kérek privátot, köszi!
nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, póló + dzseki + kabát. A dzseki ehhez hasonló: [link]
nov. 30. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
6: értem. Ha jól áll és kényelmes így, akkor jó.
nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kényelmesnek kényelmes, azt nem tudom jól áll-e mások szerint.
nov. 30. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
8: Mindenkinek úgy sem fog tetszeni. Neked kell tudni, hogy neked tetszik-e, illik-e hozzád. Ha ez a stílusod, akkor akik közel állnak hozzád, azok úgy is el fognak fogadni, hiszen ebben nincs semmi extrém.
nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyen szempontból én vagyok a te lány verziód! Én szoktam ilyet csinálni. Szeretek elegánsabban öltözni gyakran hordok póló fölé valami blézert, bolerot, vagy farmerdzsekit. És bár ritkán de van hogy bőrdzsekit húzok ezek helyett. És igen, ilyen hidegben húzok fölé egy normális kabátot amikor kint vagyok. Többen mondják hogy fura, mások meg azt hogy nagyon jó. Nyilván nem tetszhet mindenkinek, nem is ez a célom. Én szeretem nagyritkán felvenni
nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!