Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit szeretne? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit szeretne? Csak játszadozik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár napja beszélgetünk. Elég nehezen indult, de aztán szép lassan elkezdett feloldódni, és egész jól elbeszélgettünk. Tegnap összefutottunk személyesen is, ő vett észre engem és jött oda hozzám, nagyon jót beszélgettünk, azt láttam rajta, hogy ő is nagyon élvezi, folyamatosan mosolygott és érdeklődő volt. Ma reggel viszont mikor ráköszöntem fintorogva köszönt vissza, és délután amikor írtam neki, akkor is csak ilyen egyszavas válaszokkal dobálózott, majd aztán már annyival se, leláttamozott. Most nem értem mi történt ez alatt a fél nap alatt. Valami rosszat mondtam, haragszik rám, vagy egyszerűen csak játszmázik? Esetleg meggondolta magát, vagy bejött a képbe egy másik srác, és ahelyett hogy megmondaná egyenesen, így próbál lekoptatni?

dec. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen, komplexusos liba.

Hagyd a csudába.

dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

" Valami rosszat mondtam, haragszik rám, vagy egyszerűen csak játszmázik? Esetleg meggondolta magát, vagy bejött a képbe egy másik srác, és ahelyett hogy megmondaná egyenesen, így próbál lekoptatni?"



Ezek közül valamelyik, vagy több lehetőség kombinációja.

dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet, de felesleges ezen agyalni, úgysem tudod meg az okot.
dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz már rá hogy mi a kínja hogy ilyen bunkó veled
dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!