Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy nem szeretnek abba a Szilveszteri buliba menni amibe ő is?

Figyelt kérdés
Tehát úgy volt hogy a barátommal megyünk egy buliba szilveszterkor de én oda nem szívesen mennék mert nem igazán az én társaságom menne és nem hiszem hogy jól tudnám érezni magam velük, mert az előző bulikban sem nagyon sikerült. Inkább Szilvesztereznék a barátnőimmel. Hogyan tudnám ezt megmondani neki úgy hogy ne akadjon ki rám?

dec. 5. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"én oda nem szívesen mennék mert nem igazán az én társaságom menne és nem hiszem hogy jól tudnám érezni magam velük, mert az előző bulikban sem nagyon sikerült."


Ezt így elmondod neki. Mi ebben a bonyolult? Csak őszintének kell lenned.

dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ki fog akadni, arra készülj. Te meg agyalni fogsz, hogy hány kiscsaj lesz abban a buliban, ahol te nem vagy ott.
dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, addigra már együtt se lesztek.
dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan, őszintén mondd meg neki.
dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, utána meg a kis barátnőiddel "szilveszterezés" alkalmából 1-2 pohár pezsgő után már megy is lezbi szájra csókok. Tipikus tini lányok
dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"Robi, az a helyzet, hogy szívesebben szilvesztereznék a barátnőimmel mint a te barátaiddal. KEdvelem őket, de nem tudok igazán felszabadultan bulizni velük. Mit szólnál hozzá, ha idén külön szilveszereznénk és újév napján majd találkozunk? "
dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves Ötödik válaszoló, Te ennyire idióta vagy?
dec. 5. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak a csapból is ez folyik hogy a lányok milyen enyhe biszexek tudnak lenni néha.
dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as már ne haragudj meg de te teljesen el vagy tájolva. Hol folyik ez minden csapból?


Egyébként 6-os válaszoló ötletét támogatom. Őszinte és egyenes.

dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9ha belemész egy kicsit a témába akkor mindenkitől ezt hallani, szóval te vagy el tájolva
dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!