Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akit kb. 2-3 éve ismerek és bejön meg tetszik és valószínűleg én is tetszem neki, bár ebbe nem fogadnék, mert egy kicsit különös lány. Meg van egy fiú akit kb. 8-9 éve ismerek és így hárman nagyon sokat beszélgetünk, viszont az a fiú meg a lány általában sokat ülnek egymás mellett órákon (de nincsennek együtt). Egyszer nem volt jelen az a csávó azt a csaj mellé ültem és valahogy szóba keveredett az a srác és mondta hogy utál mellette ülni, mert mindig dumál hozzá és ebből azt szűrte le hogy lehet, hogy bejöna lány a srácnak, de ő ezt nem akarja... És amióta ezt mondta nekem már nem nagyon ül a srác mellé, bár még van hogy néha egymás mellé ülnek. Most a lány át akar vágni engem? Vagy csak nem akar bunkó lenni a másik csávóval? Esetleg össze akarna jönni velem? De ha összejövök vele akkor lehet hogy megsértődik a másik gyerek. És amúgy sem értem az egész helyzetet.

Amúgy meg amikor vele beszélek mindig ilyeneket mond, de ezeket csak nekem mondja, hogy 3 gyereket akar meg Angliában vagy Svájcban akar lakni ha nagy lesz, szóval csupa ilyen jövővel kapcsolatos dolgokat mond. Egyébként elég felnőttesen gondolkodik.

Most mitévő legyek?



dec. 6. 09:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Szia , hány évesek vagytok ? úgy könnyebb válaszolni , mert ez a viselkedés sok mindent jelenthet kortól függoen.
dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16-17
dec. 6. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Esetleg össze akarna jönni velem?" - Ezt miből gondolod? Csak mert a leírás egyáltalán nem utalt semmi ilyesmire.
dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom bro, ezek nem ilyen egyszerűek mint ahogyan te azt várod. Olyan sok környezeti tényezőtől függ amiről nem is tudsz és nem írtad bele.

Erre nem lehet helyes tanácsot adni azon kívül, hogy sok sikert és próbálkozz.

dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit kéne még hozzá leírnom? Mert szívesen leírom, ha ez kell hozzá.
dec. 6. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ez kell hozzá :) ebből nem lehet megállapítani. Beszélgess vele, próbálkozz.
dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#3: Úgy hogy általában sokat beszél hozzám. Meg egyszer mondta hogy mennyire szimpatikus vagyok neki, meg milyen segítőkész vagyok meg egyszer megölelt. Ez nekem tisztára ezt a benyomást kelti, hogy lehet hogy szeretné ha udvarolnék neki. Egyedül velem csinálja ezt.
dec. 6. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd a fe nébe ezt a lányt. Különben is külföldön akar élni. Mondd meg neki, hogy te el sem tudod képzelni, hogy külföldön éljél.
dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Miért gond az, ha valaki külföldön szeretne élni? Bár ebbe ne menjünk bele mert akkor idekeveredik a politika. Erre már én is gondoltam, hogy hagyni kéne ezt a kapcsolatot, csak az a helyzet hogy más csajokkal nem beszélgettem ilyen jókat.
dec. 7. 16:42
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bejössz neki. Hajts rá a lányra, de csak finoman, nem ajtóstól.
dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!