Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért mindig azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért mindig azt akarják hogy a lányok kezdeményezzenek??

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom hogy a fiúk írják hogy valami jó csaj írhatna. Meg hogy jelöljetek facebookon csajok. Meg hogy fú de szép vagy írj rám. De maguktól nem kezdeményeznek?? Miért nem ír rá miért vár?

Meg hogy szingli vagy? Igen, egy nő meg kereshetne.


Szóval nem értem... Vagy félnek a visszautasítástól? De azt észre vettem aki nem olyan szép annak rögtön írnak. Kicsit kevés az önbizalmuk. Mondjuk megértem mert sok a bántalmazó kapcsolat és a férfiak is emberek. Megértem én. Mindennek van valami háttere.



dec. 6. 17:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Meguntuk, hogy évszázadokig mi csináltuk
dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

1, mi meg akkor unjuk meg a gyermekszülést vagy mi? xddd

Ekkora hulyeseget is ritkan ér meg az ember

dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1 hát ne unjátok meg!! Maradjatok férfiak de nővé formálódjatok át.

Pedig ez így lenne rendjén. Azért ti sem szeretitek ha egy lány tapad mint a matrica. Szerettek azért menni a nők után, akkor tessék kezdeményezni is. Értem én hogy sokan el hajtottak titeket de hasonló kaliberűnél kell próbálkozni.

dec. 6. 18:09
 4/31 A kérdező kommentje:
#2 így van! Jól írtad! Mi meg akkor meg untuk a főzést, mosást takarítást. Na az már neketek egyből nem tetszik mi. Hát nem. A férfi legyen férfi a nő meg nő! Igen is menjetek oda és kezdeményezzetek!!! Ennyit szerintem meg érdemlünk!
dec. 6. 18:11
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

#4 A főzés, mosás stb már rég nem kizárólag a nők feladata. Tudtommal egyenlőség van, úgyhogy nem kell azzal érvelni hogy "há de te vagy a férfi".


A "fú de szép vagy írj rám" pedig önmagában is egyfajta kezdeményezés (még ha kicsit primitív is :D). Amiket így példának felhoztál, hát messze nem a legértelmesebb fiúk írták ezeket :D ne ez legyen a kiindulási pont. Mindazonáltal én sokkal több lánytól látom hogy jelölj/írj stb.. De akár ha Tinderre felmegyek, ott is minden 2. lánynál azt látom "én biztos nem fogok írni", akkor miről beszélünk?

dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Mert egyszerűbb ülni és várni, mint cselekedni. Hasonló ahhoz, hogy mindenki gazdag akar lenni, de dolgozni már nem sokan szeretnének.
dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

te hol élsz ember

egy csomó fiú próbálkozik nálatok, nyisd meg az üzeneteidet 🤦‍♀️


az már más tészta, hogy vannak szégyenlősebb fiúk. de ezt nektek kell mondani lányok?

ti is ugyanezt csináljátok.

dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
3 utána meg az a baj hogy túl sok fiu ir rátok, nektek minden baj ember
dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 igen csak hogy mi lányok vagyunk ti meg fiúk!
dec. 6. 19:13
 10/31 A kérdező kommentje:
#5 csak hogy nem mindenki vallja ezt hogy egyenlőség van . Én pl nem ezt vallom tudom hogy nem trendi tudom hogy nem mencike de ez van.
dec. 6. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!