Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megcsalt egy buliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt egy buliban, fog ez enyhülni bennem?

Figyelt kérdés
elmondása szerint nagyon részeg volt, tancolt egy fiúval, jól èrezte magát. Utána nem tudom mi történt de a kocsijában a srácnak... Hát... Hogy írjam le? Kielégítette orálisan. Azóta undorodom a csókolózástól és mindentől, nem is undorodok, hanem taszít. Nem tudom mikor enyhülhet ez bennem, vagy hogyan.
dec. 7. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Taszít, vele.

Majd mással nem fog.

dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Részvétem, nem tudom miért gondolják egyesek hogy mentség a "részeg voltam". Enyhülni talán, de elmúlni teljesen sosem fog. Én nem tudnék tiszta szívvel vele maradni ezek után, meg hát azon emésszem magam mit csinál legközelebb mikor leissza magát?
dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

És te ezekután együtt vagy még vele? Ba*dmeg már bocsánat, itt nem az a kérdés, hogy enyhülni fog, hanem, hogy ezekután is együtt vagy vele te szerencsecsomag... atyaég. Ilyen ésszel nem csodálom, hogy átvág téged és kefél ezzel azzal, kitudja még mitörtént amiről nem tudsz.

Bevolt rúgva, én is voltam berúgva mégsem keféltem félre, apja faxát az ilyennek.

dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Én is ezt írtam, csak krva röviden, aztán le lettem pontozva.
dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért vagy még együtt vele? Ha erre mind emlékszik, az azt jelenti, hogy annyira nem volt részeg, hogy ne tudott volna gondolkodni.
dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Ez már régen rossz. Már az nem okés, hogy van pasija de egyedül megy el bulizni. Ahol lehet rá számítani!! Hogy sok fiú lesz ott, aki még nyomulni is fog.

A következő szint ami még rosszabb: szóba állt egy fiúval. (BULIBAN)


Én nem is csodálkoznék ha buliból hazaérve a csajom meglenne dugva, vagy erőszakkolva.

Legyél okos, kell neked egy ilyen lány? Ennyire alacsony az önbecsülésed, egód?

Nyugodtan le lehet pontozni, de ez az igazság.

dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
(6 voltam, +hozzá tenném, normális lány nem megy buliba a barátja nélkül. A tapadós fiúk miatt.) Ezért jobb egy introvertált lány
dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem megy buliba a barátja nélkül? A csajos bulikon is ott őrzöd a barátnőd?

Nem, egy normális csaj nem kefélni megy buliba, hanem szórakozni.

dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tiszta a kérdésed.

A barátnőddel (ha még mindig az, az nagyon gáz) undor a csók, vagy a remélem exbarátnőd miatt undorodsz a csóktól, úgy általában? Nem mindegy.

dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bíztam benne, muszáj volt benne bízni mert elég féltékeny típus vagyok. Őszinte leszek egyszerűen félek hogy egyedülmaradok, és hogy elpazaroltam az életemből 2,5, évet. Az a gond, annyi energiát meg időt belefektettem már a kapcsoalatunkra. Tényleg teljesen őszintén, csak azért hogy jó legyen, mindent megtettem amit kért, tényleg az égvilágon mindent. Állandóan bizalmatlankodtam, őszintén hibásnak érzem magam
dec. 8. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!