Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötődöm hozzá ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődöm hozzá ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval én már több fiúval is beszélgettem életemben, de volt egy, aki nagyon nagyon más volt és olyan furcsa dolgokat váltott ki belőlem amit én magam sem értek. Kb egy éve beszélhettem vele, és volt egy idő ami alatt teljesen sikerült elfelejtenem, de most eltelt kb 9 hónap és valamiért álandóan eszembe jut akaratom ellenére.

Úgy éreztem hogy annyira tökéletesen "rám érzett" egyszerűen mintha lenne hozzám valami útmutatója, és én pedig ugyanígy ráéreztem. 100%ig önmagam voltam, a valódi énemet ismerte.

Aztán vége lett mert kiderült hogy nem megbízható. Az óta nem érzek semmi eredetit, borzasztóan fájt. Csak folyamatosan eszembe jut, pedig már nem érzem hogy szerelmes lennék belé, de folyton eszembe jut, és kicsit furán hangzik de azt érzem hogy nagyon nincs jól és maga alatt vagy és segíteni akarok neki meg akarom hallgatni, meg ilyen gondolataim vannak hogy még a jövőben lesz vele valami, meg hogy mi még nem fejeztük be, pedig már majdnem egy év eltelt azóta, és csak pár hétig beszéltünk. Nem is nevezném olyan igazi kapcsolatnak, ezzel ellentétben pedig nagyon különleges érzéseket váltott ki belőlem. Folyton eszembe jut. Szerintetek mi az oka?



dec. 7. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nincs válasz kézzel fogható magyarázat. Valamiért az agyadban végbementek folyamatok, amik ezt eredményezték.
dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!