Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok Instagramon? (Kommentek)

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogyha felraknak egy képet, akkor a hozzászólásokban a lányok csak a lányoknak írnak vissza. Vagy csak az ő kommentjeiket szivezik be.

(Ha vannak fiú és lány hozzászólok is)

Olyan mintha, a lányok nagyobb figyelmet fordítanának a lányokra. Értékesebb nekik.


A fiúk részéről pedig az a szánalmas hogy ezt nem veszik észre és tovább simpeskednek....



dec. 15. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én már ott nem értettem a dolgot, hogy miért kell ott mindig kacsacsőrt (könyelvi nevén szopósszájat) csöcsöríteni...
dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azóta már jött sok más is divatba. Például az olyan közeli szelfik amin nem látszik az arc, csak nyaktól lefelé

(Gondolom mondanom sem kell hogy ez mennyire ribis lenge öltözetben)

dec. 15. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ezt elore megbeszelik. Mert hogy nez mar az ki ,hogy nincsenek ott kommentek.

Fiuknal is van ilyen.

En sem ertem mi ertelme van. Kirakat elet.

dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy szövetség-szerű dolog, mindenki kommentel mindenkinek.
dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem erről volt szó
dec. 16. 07:15
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, ez nem arrol szol ,hogy barki is leszbikus lenne, mert lany-lanynak kommentel. Irtuk fentebb is, ez elore meg van beszelve koztuk.
dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem erről kerdeztem hogy megbeszélt e vagy sem. Tudom hogy van ilyen
dec. 16. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azoknak a kommentjeit szoktam beszívezni, akik közeli barátaim (ebbe egyaránt beletartozik egy-két fiú és lány is). Szerintem pont azért csinálják azt a lányok, ami a kérdésben van, mert 1. nem érdekli őket a sok rájuk nyáladzó gyökér, 2. még a végén valaki összekombinálná őket egy ilyen fiúval. Nálam volt rá példa, hogy valaki ezért kérdezte meg tőlem, van barátom? Mondom nem, pusztán csak jóban vagyunk. Igen, ilyen is van.

23/L

dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na ez már a kérdésemmel kapcsolatos, és hasznos.

A "nyáladzó gyökereket" meg ki lehet kerülni, a profilt privátra állításával. Ja de akkor kevés lájk lenne..

dec. 17. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Nem a "sok" lájkért nem privát az instám. Egyszerűen nincs rejtegetni valóm, és pont azért rakok ki dolgokat, hogy másokkal is megosszam azt. Aki meg kezd zavaró/zaklató lenni, azt le lehet tiltani, ennyi.
dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!