Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy közeli barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy közeli barátnőm bátyja?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy van valami gondolata ezzel kapcsolatban az légyszi válaszoljon!

Ez gáz?

Ha valahogy kiderülne (nem látok rá sok esélyt), hogy én is tetszek neki, akkor mennyi esély lenne rá hogy összejöjjünk? Nem találkozunk túl gyakran de minden alkalommal kedves velem, mosolyog, beszélget. Nagyon figyelmes (bár mindenkivel az) és egyszer meg is ölelt ha ez számít bármit. 3 év van köztünk. A húgával nagyon jóban vagyunk ő az egyik legjobb barátnőm. Szerintetek ezek ismeretében van rá bármi esély hogy bejöhetek neki? És ha lenne bármi köztünk, vagy csak elmondanám a húgának hogy tetszik a srác akkor a barátnőmmel mennyire változna meg a kapcsolatunk? Köszi ha elolvastad!



dec. 16. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj a barátnőddel hogy neked bejön a srác, mit szólna hozzá ha összejönnétek. Ha ellene van akkor dönthetsz hogy a barátság vagy egy talán kapcsolat, ha meg benne lenne a barátnőd akár még segíthet is.
dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd megba baratnodet mit szolna hozza🙂 es ha nem zavarja probalj meg beszelgetnina pasival😁
dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ezekre nem lehet érdemben válaszolni. Nem tudjuk, hogy mennyi esélyetek van összejönni, tetszel-e neki, mennyire változna meg a kapcsolatod a barátnőddel.

Egy életed van...ha akarsz valamit a sráctól, akkor cselekedj.

dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok már tini, de soha nem értettem, hogy egyesek miért képesek ezen problémázni? Milyen barát/barátnő az, aki direkt kiszúr a "legjobb barátnőjével" azzal, hogy megtiltja neki, hogy boldog legyen?
dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Ezzel nem ott van a baj. A nővérem is összejött egy barátnője tesójával, nem is volt gond egészen addig amíg nem akart szakítani a csávóval, utána a barátnő teljesen átváltott ellenségbe. Kishíján hajtépés is lett a dologból.

dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Hogy magamat idézzem:

"Hogy ciki-e azt csak te érzed.

Ha a kérdésed arra irányul, hogy ez elvetendő dolog-e, akkor a válaszom az, hogy egyáltalán nem." Az érzéseink nem racionálisak, és nem tudunk nekik gátat szabni. A kérdés, amit fel kell tenned magadnak: Melyik a rosszabb, melyik után érezném magam kevésbé sz@rul? Ha összejövök a sráccal, majd szakítunk és mindkettejüket elvesztem, vagy ha meg se próbálom? (A többség általában az utóbbit szokta megbánni. Gondolj csak vissza az eddigi élményeidre. Te melyiket bánod jobban: amit megtettél, vagy amit meg tehettél volna, de elmulasztottad?)

Hogy a barátnőd mit szólna hozzá, azt nem tudhatom. Mivel barátok vagytok feltételezem, hogy hasonló a személyiségetek. Képzeld bele magad az ő helyébe, hogy te mit szólnál hozzá. Valószínűleg ő is hasonló módon reagálna.

dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

mért gáz?

csak én nem értem ?:D

dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

7

Azért mert,

Egy normális lánynak a lányok tetszenek.

dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!