Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit lányok? 18 éves lányról van szó. 18F

Figyelt kérdés
Szóval ráírtam egyszer egy osztálytársamra(lány) aki már több éve osztálytársam volt, de nem sokat beszélgettünk mert mindketten visszahúzodók vagyunk + neki barátja is van/volt nem tudom. Na szóval ráírtam és elsőre beszélgettünk pár szót mert megkérdeztem valami iskolával/tanulással kapcsolatos dolgot. Aztán eltelt pár hónap és amikor volt egy vizsgánk megkérdeztem tőle hogy hogy ment neki ilyenek. Aztán tök hosszasan válaszolt aztán eltűnt egy negyed órára és visszatért és megint beszélgettünk egy 20-30 percet. Aztán nem tudtam mit kérdezni már tőle ezért csak annyit írtam hogy így van vagy igazad van akármit. Aztán ő sem köszönt el én sem és ez volt az utolsó chatunk. De amikor írtam neki azt jelezte hogy nem elérhető, de egyből megnézte az utolsó üzenetem. Aztán azóta nem írtam neki és ő sem nekem. Szerintetek csak szívesen beszélgetett velem? (mert amikor beszélgettünk mindig egyből válaszolt) vagy esetleg szimpatikusnak talál? ha igen hogy közelítsek felé?
dec. 17. 02:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Érdeklődj, keresd, később pedig mondd, hogy üljetek be valahova, menjetek el korizni, vagy hasonlók. Ki fog derülni, hogy hogyan érdekled.
dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez annyit jelent, hogy nem utál.
dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez igy pont semmit nem jelent.


Illetva ha valamit, akkor azt, hogy gyerek vagy még egy 18 éves lányhoz.

dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem jelent semmit.

18 éves lány vagyok és tőlem is sokszor kérik el a leckét vagy kérdezik meg hogy miből írunk felmérőt. Állítólag akarnak is valamit tőlem, de hogy mennyire igaz, nem tudom.

Lényeg hogy én csak azért írok vissza, mert nem akarok paraszt lenni. Nem azért mert szimpatikusnak találom az illetőt.

dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy már előttem leírták esetleg nem szeretne megbántani. Én is lány vagyok, szintén egy visszahúzódó hallgatag típus, mikor így közelednek felém a fiúk méghozzá olyanok akik abszolút nem az eseteim még ahhoz sincs elég bátorságom, hogy megmondjam az illetőnek az őszintét, hogy hagyjon békén. Inkább várok addig míg feladja vagy adok arra utaló jelek, hogy semmi esélye nálam.


Lehet, hogy ez a lány is ilyen.

dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3# Jó de azért nem egy leckét kértem el tőle. Beszélgettünk fél órát és ő is kérdezett abból gondoltam. Tőlem is kérték el már leckét és akkor válaszolok és elköszönők ennyi.


5# Mik azok a jelek?

dec. 17. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj. Ez nem jelent semmit.

Velem is lecke írás után írogatnak, válaszolok, ennyi. Van olyan is hogy fél órát beszélgetünk, még olyan is hogy óra közben írogatunk. De hidd el, ez nem jelent semmit. Hiába próbálod belemagyarázni.

#4 voltam

dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, nem magyarázom bele. És mikről szoktatok beszélgetni?
dec. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!