Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik szarul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik szarul?

Figyelt kérdés

Mivel nem akarom hogy ez valami nemek közti dolog legyen ezért nem írom le direkt a nemem, se a másikét.

Na szóval van egy xy akivel beszélgetek neten, elég régóta elég mélyen, sokszor meghallgattam a bajait segítettem ahol tudtam. Sokszor mondott már dolgokat, amikből arra következtettem hogy szeret velem beszélgetni és kicsit fontos vagyok neki.


Aztán már párszor észrevettem ezt, de leírok egy konkrét történetet.


Egyik hétvégén azt mondta lesz valami év végi buli xy társasággal meg edzőtársaival, edzővel akármi nem is ez a lényeg. Leírta ezt délelőtt aztán elment mert sok dolga volt azt mondta meg készül az estére. Semmi gond nem is zavartam aznap, de a chat úgy volt hogy nem köszöntünk el én még reagáltam arra amit írt aztán csak úgy hagyott. Jólvan mivel hétvége van gondoltam majd hazaér és válaszol, elmeséli milyen volt, beszélgetünk. Láttam fent is van (először éjfélkor néztem meg hogy fent van utána hajnali 2-kor végig fent volt) de nem írt semmit... Jólvan még mindig, lefeküdtem aludni aztán másnap se írt semmit csak este valami kis rövid akármit válaszolt arra amit írtam utoljára. Aztán elkezdtünk beszélgetni és végén kiderült hogy elvileg valami random netes xy-al beszélgetett hajnalig(velem sosem beszélgetett eddig érdekesxd) és hogy ő mennyire jó fej meg minden is.

Es most ez csak 1 eset a sok közül ami épp ilyen. Kicsit olyan érzésem van mintha csak akkor írna rám ha nincs más kis túlzással. Vagy ha valami gondja van.


dec. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, hogy rosszul esik, de nem igazán tudsz mit tenni. Esetleg azt lehetett volna, hogy korábban kezdeményezel, de akkor is nagy lett volna rá az esély, hogy ő csak egy barátnak gondolt volna.
dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Jogos h rosszul esik de jo lenne ha megprobalnal viccelodni vele vagy valamilyen modon kozelebb kerulni hozza, akkor garantaltan visszairna
dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több tüzet tart a vasban, te meg kezdj el a való életben barátkozni, nem egy chatan, pláne ne ott légy szerelmes vagy féltékeny.
dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez kitalalni hogy te vagy a lany es o a fiu.
dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!