Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Toxicus, vagy az érdekemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amber2.0 kérdése:

Toxicus, vagy az érdekemben teszi?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt vagyok egy fiúval. Nagyon szeretem, és ő is engem. (Távkapcsolatban vagyunk) Tudom nagyon nehéz, nem vagyok felnőtt de a szüleim támogatják a kapcsolatunkat, így ennek köszönhetően találkoztunk már. Értelmes embernek tartom magam, így értelmes válaszokat várok.

Tisztában vagyok a mentális állapotom kapcsán, és az övével is. Tisztában vagyunk, hogy mindkettőnknek vannak traumák a múltnak köszönhetően.

Mikor úgy éreztem egyre több a vita (legtöbbször féltékenység, eleget ettél -e témából eredt) Mikor feldúlt vagyok, tudom hogy el taszítom magam mellől az illetőt, ha látom hogy nem képes a megbeszélésre. Ilyenkor ignorálom az illetőt. Ahogyan ő vele is tettem. Azzal is tisztában vagyok, hogy az miatt ilyen velem, mert aggódik. De ez hosszútávon nem tesz jót nekem sem,neki sem lelkileg. Mikor megírtam neki, hogy legalább szüneteltessünk, jött azzal hogy megöli magát, halálra edzi magát stb. Ez kétszer történt meg. Ez alatt a párkapcsolat alatt voltam szakembernél, egyrészt az ed-m miatt, a szorongásom miatt, másrészt az sh-m miatt. (Ha nem haragszotok, nem írom ki teljesen magyarul, utálok ezekről beszélni, de mint empatikus lény, szerintem fontos tudni a háttérbelieket, hogy normálisan lehessen megállapítani valamit.) Nem ő miatta nyilván, csak tudott ezekről. A szüleim nagy ívben szarnak ezekre egyébként, és ő megígérte, hogy úgy fog torodni velem, mint meg soha senki, mert nem erdemlem ezt. (Eletemben nem volt rossz szavam senkihez, soha senkit nem iteltem el, meg azokhoz ereztem empátiát, akik rosszak, de a múltjuk miatt.) Viszont tegnap volt egy pánikrohamom a kapcsolatból adódóan, és megint azzal jött hogy megöli magát, ha magára hagyom. Ma estére olyan mélypontra kerültem, hogy megint megcsináltam magamnak. Elmondtam neki, mert érdeklődött, aggódott. Aztán, hogy ez jó nekem? Akarom azt, hogy ő is csinálja? Utana kétszer vissza kérdezett, hogy kipróbálhatja e. Mint mentálisan unstabil ember, úgy gondolom ez a legrosszabb megközelítés egy ilyen helyzet felé. Persze, észlelte, ekkor jött a már ezredik bocsánat, sajnálom. De már nem elsőnek. Ő edz, mozog nagyon sokat, es ha en nem eszek, ő sem fog, ha en nem alszok, ő sem fog. Tudom hogy ezzel azt mutatja hogy aggódik, de a sokadik után már nekem is véges, hisz aggódom érte, és nem akarom hogy ezt csinálja. Tudom azt is hogy fordítva milyen, de elmondtam neki az elején, hogy tudja milyen emberrel akar kapcsolatot hozni. És néha tényleg elfogy a türelmem.. nem kérek olyanokat, hogy hú még tojáshéj a seggen, stb.. szimplán segítséget. Szerintetek, toxicus? Em akarom hogy vége legyen, hisz szeretem. És azért sem, mert már egyszer megakarta tenni, ezek után nem merem magára hagyni, mikor azt írja, hogy megöli magát.



dec. 17. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyikőtök toxikusabb, mint a másik.. És egyikőtök se segít a másik helyzetén, csak folytatjátok és méglejjebb viszitek a drámát
dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos egyet kell hogy értsek a másik válaszolóval.

Iszonyat gyerekek vagytok még egymáshoz, egymást építetek le.

És a legszebb hogy te úgy írod le ezt az egészet mintha te tökéletes lennél, empatikus lény stb.

Biztosan az vagy nem cáfolom vagy ilyesmi, de valóban jót akarsz ennek a fiúnak és saját magadnak is elengeded.

Iszonyat romboló ez az egész amit műveltek.

A fiú mellett pedig, el fog hatalmasodni rajtad a pánikrohamod. A megfelelő ember mellett eszedbe sem a pánikroham gondolata sem.

Tehát ha megfogadod a tanácsom szakíts, ülj le vele és mond meg hogy te nem erre vágysz.

Viszont arra figyelj hogy véletlenül se mond hogy ő a hibás vagy a baj, mert akkor lehet hogy tényleg kart fog tenni magában.

Nagyon labilis a srác, ahogyan te is az vagy.

Nem kapcsolatra lenne szükségletek hanem egy komoly pszichológusra! Minden jót!

dec. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Amit műveltek egymással, az nem normális. Mindkettőtök mérgező, figyelemhiányos, önsajnáltató. Írod, hogy értelmes embernek gondolod magad. Az írásodból nem ez látszik. Bizalmatlanok vagytok, erőltetett az egész kapcsolatotok. Ennek így nem lesz jó vége, értelmetlen az egész bohóckodás, amit műveltek.
dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmasak vagytok mindketten. Traumáitok vannak de nem tudjátok felfogni épp ésszel, hogy mit csináltok. Értelmes tartod magad? Na ne, ezekután egy ilyen vagy a pasidhoz hasonló ember ne magyarázzon nekem mi a toxikusság.

Ez az egész csak a ti fejetekben létező erőltetett szarság. Vedd észre magadat kicsilány!

dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyat ir/mond, hogy megoli magat, azt MESSZIROL el kell kerulni. A leggusztustalanabb, 100%-ban eroszakot alkalmazo, akarkivel felrekefelo fereg mond ilyet.


Hagyd ott a francba, tiltsd le mindenhol. Es hagyj magadnak idot, hogy egyedul kicsit foglalkozz magaddal.

dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!