Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért rakjátok ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért rakjátok ki a melleteket dekoltázs címkével? Ha tegyük fel, a pasid amúgyis most kilométerekre van egy ideig tőled.

Figyelt kérdés
+crop tops
dec. 18. 15:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok féle ember létezik. Van, aki visszahúzódó, más pedig egyszerűen büszke a testére és nem rejti el. Sokak igazából önbizalomhiány miatt vetkőznek ki, mert az ad nekik pozitív visszajelzést, ha minden srác megnézi őket. Vannak azok, akik meg akarják botránkoztatni az embereket és vannak azok is, akiknek egyszerűen így tetszik, vagy így kényelmes.
dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azért, mert a nők nem az aktuális kanjuk tulajdonai, mint a középkorban?
dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Mert nekik így tetszik, a pasijuknak semmi köze hozzá, a saját melle, nem a pasié, neked meg végképp nem, ne nézd, ne csorgasd a nyálad rájuk.
dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Mert ha akarom, megtehetem. Ennyi. Senkinek semmi köze hozzá. Ha kirakós a mellem, azt nem azért rakom ki mert még akarom csalni a páromat.
dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
A crop top pont az a ruhadarab, amin nincs dekoltázs, nem mutatja a mellett, szóval nem értem a kérdésed. Egyébként a dekoltázs nem egyenlő a mell mutogatással, mivel a lényeg (vagyis a mellbimbó) pont nem látszik. Akkor miről is beszélünk?
dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező egy őstulok, akinek már minden magamutogatás meg k*rvulás, amiben nem lehetne Szaúd-Arábiában döbbent pillantások kísérete nélkül kimenni az utcára. Miért rossz a crop top? Hát, azért, mert minden fenyegetést jelent, ami nem tokától-bokáig takar. Még a végén megtetszik valaki értelmesebbnek a barátnője, aki legszívesebben nem egy pincébe zárva tartaná, nehogy valaki elvigye. -.- Ez a léptékű kontrollmánia, kisajátítás, féltékenység csak kóros önbizalom-hiány, amit a lányra vetít ki. Nem is alaptalanul retteg tőle, hogy elhagyja, ilyen hülye nekem se kéne.
dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6 én ilyen vagyok
dec. 19. 18:56
 8/28 A kérdező kommentje:
Utálom hogy crop topban láthassák a fiúk és a dekoltázs is
dec. 19. 18:58
 9/28 A kérdező kommentje:

"vannak azok is, akiknek egyszerűen így tetszik, vagy így kényelmes."

De köszi, ez nyugtat

dec. 19. 18:59
 10/28 A kérdező kommentje:
És lányokat kerdeztm akik kirakják a mellüket mint "dekoltázs..", nem pedig megmondó embereket!!
dec. 19. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!