Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fura lenne? va...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fura lenne? van egy srác aki nyár óta nagyon bejön, úgy tudom én is bejöttem neki, de összejött egy másik csajjal. Tökre jóban vagyunk meg minden, és pénteken nálunk aludna, én már aludtam náluk, de akkor barátnője volt.

Figyelt kérdés

#pasi #nemtudoooooom
dec. 18. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fura, és neki sem, akkor ezen ne parázz.
dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből simán leher bármi és nem, nem lenne fura bepróbálkozni. Annyi az egész, hogy védekezzetek, ha úgy alakulnak a dolgok.
dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nálunk aludt, kicsit rám mászott (csak smároltunk, meg egymáson aludtunk) aztán ma egész nap együtt voltunk de úgy viselkedett mintha nem történt volna semmi(egyszer-kétszer megfogta a kezem de csak azért mert kva hideg volt és lefagytak az ujjaink). most meg mi a fenét csináljak?
dec. 22. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg?😂
dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!