Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszavágni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék visszavágni?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokszor kezd beszelni mas pasikrol, szerintem azert h feltekennye tegyen(ami sikerult neki), de szerintem o ezt csak 'viccbol' csinalja, es nemtudom h hogyan vágjak neki vissza.

Tudom hogy szeret engem, de kene valami amivel visszavaghatnek.



dec. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy neked is megvolt a kérdéses srác, biztos leesik majd az álla a bnődnek.
dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

1. Akkor hármasban!


😂🥲

dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont elég visszavágás, hogy lesz*rod. Ha látja, hogy semmit nem ér el vele, akkor ideges lesz, hiszen nem sikerül a terve.
dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak tesztel téged, hogy tényleg te vagy-e számára a megfelelő pasi. Ez nem ellened szól, és nem elvetendő dolog. A legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol ezekkel a kijelentéseivel. Valamint te is teszteld őt nyugodtan hasonlóképpen, ahogy jól esik. Biztos, hogy vele akarod leélni az életed? (Itt nem azt mondom, hogy szándékosan olyan helyzetbe hozd, hogy majdnem szakít veled. Csak apró heccelések formájában.)
dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!