Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagynak számít a barátnőm melle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagynak számít a barátnőm melle?

Figyelt kérdés

Kérlek vegyétek komolyan a kérdést! Idiótáknak nincs kedvem válaszolni. Köszi!

Az egyik legjobb barátnőm folyamatosan panaszkodik mostanában a teste miatt, azon belül leginkább a mellei zavarják mert elmondása szerint kicsik. 17 éves, 167 cm és 75B melltartót hord, nem csontkollekció de szép vékony. Szerintetek van gond a mellével?


dec. 19. 21:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem jó kategória viszont itt válaszoltok leghamarabb.
dec. 19. 21:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen átlagos méret a magasságához képest. Talán egy kicsit kisebb is az átlagnál. Nagynak semmiképpen nem mondható.
dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
75B nem túl nagy mell. A teljesen átlagos méret a 85B, ezt fehérneműbolti eladó mondta nekem arra a kérdésre, hogy miért nem kapható a méretemben melltartó :)))
dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mellméretével, hanem a felfogásával van gond.
dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos teljesen, nekem 70B ugyanehhez a magassághoz, igaz én már 24 vagyok. De sosem volt rá panasz, ettől hülyeség tartani.
dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ennél is kisebb.75/A,de sosem volt rá panasz.Felesleges a barátnődnek ezen paráznia.
dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj😀 mondjad neki hogy ne panaszkodjon szeretni fogjak a fiuk meg ugyse a mell meret szamit Szoval ne stresszeljen😀
dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasd meg, hogy senkit nem fog érdekelni a melle. Ez olyan mint a fiúknál a farokméregetés.

Aki meg csak a mell miatt jön össze valakivel, az nem is szereti őszintén.


Egyébként ez egy teljesen átlagos és jó méret. Ehhez a magassághoz, és főleg még vékony is. Vékony lánynak nem lehetnek halatalmas tőgyei, a nagy amúgyis inkább hátrány mint előny.


(Tipp, egy rusnyább nőnek is rengeteg férfi jelentkezője lenne)

dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
(azt kihagytam, hogy nem átlag alatti a mellmérete)
dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hordjon push up melltartót, ez sok lánynak önbizalomat ad.
dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!