Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt itt a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt itt a hibás?

Figyelt kérdés
Valószínűleg gyerekded probléma,de nagyon idegesít, hogy még most is ezen lovaglunk. A történet annyi, hogy párom belelépett egy kutyagumiba, és a kocsiba szállva éreztem már a szagát. Kiszállt, ő akkor még nem tudta mi az, megfogta és levette a cipőtalpára ragadt kakás levelet, amitől a keze is olyan lett. Adtam neki a palackomból vizet, hogy mossa le a kezét, majd kézfertőtlenítőt is. Aztán visszaadta a flakkont, de én éreztem, hogy szarszaga van, ezért nem tettem be a táskámba, hanem csak a földre tettem és lefetzőtlenítettem én is a kezem. A kocsiban mondtam neki, hogy ha odaérünk a plázába lemosom a mosdóban a flakkont, ugyanis nem akartam kidobni, mert emlék fűzött hozzá. Tudom, gyerekes hogy egy tárgyhoz emlék fűz, de én ilyen vagyok. Amikor megérkeztünk kértem, hogy vigye az üveget, ugyanis ő lépett bele a szarba, nem én. Elindultunk, aztán sunyiba beledobdta a flakkont a táskámba. Erre én nagyon mérges lettem, hogy viszem a cuccait (telefon+iratok) is a táskámba, és egy flakkont nem képes 2 percig vinni, hogy fogtam, kivettem az üveget és elhajítottam. Nem gondolkoztam, hogy fontos az üveg, egyszerűen csak annyira mérges voltam. Rámdudált még egy nő is mondván, hogy ne szemeteljek, de nagyon dühös voltam, és nem vettem róla tudomást. Aztán párom fogta, és kidobdta a kukába. Erre még jobban mérges lettem, mert direkt megkértem valamire, és mi az, hogy 2 percig nem tudja cipelni, amikor ő lépett szarba. Azt hozzáteszem, hogy a palack tisztának tűnt, de kutyagumi szaga volt, párom meg azzal érvel, hogy tiszta. Azóta ezen lovagol, és hogy én elvileg megszégyeniítettem, meg hogy kérjek bocsánatot. Már a gyakori kérdésekhez kell fordulnom, mert ő úgy gondolja, hogy semmit nem csinált én pedig az ellenkezőjét. Örülnék nagyon, ha elmondanátok kinek adtok igazat. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy gyerekes az egész minek foglalkozunk ezzel, annak igaza van, de azóta mondja a magáét hogy milyen csúnyán viselkedtem, és már elegem van.

#párkapcsolat #Gyerekes vita #Kinek is van igaza
dec. 20. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Nekem van igazam
Neki van igaza
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Itt senki nem hibás, csak felkaptátok a vizet.
dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
29%
Szerintem a baratod nem reagált jol es ezt nem azert mondom mert en is no vagyok, ferfikent mondom. En a barátnőmmel nem viselkednek igy nem ertem miert nem tudta hozni kicsit a flakkont. Eretlennek es komolytalannak tunik a párod.
dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%
Hagyd ott a párod nem érdemel meg. Én azt tenném a helyedben
dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első. Igen, felkaptuk a vizet, de engen inkább az zavar, hogy ezen nem tudunk túljutni.


Hármas. Nem hiszem, hogy emiatt ott fogom hagyni, valószínűleg félreértés és nézeteltérés.

dec. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!