Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam a feszültséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam a feszültséget ilyenkor?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek a fiúk mindig megkörnyékeznek, nem tudom miért. Mindig a közelemben szeretnének lenni, és bámulni. Viszont nem vagyok egy jégkirálynő, szóval vevő vagyok rá ha tetszik a srác. Viszont a gondok ott kezdődnek hogy a bámuláson és a figyelem felkeltésén kívül semmit sem csinálnak. Ha én közeledek feléjük akkor el mennek, megilyednek. Tehát itt lenne a kérdés lényege hogy hogyan oldjam a bennük való feszültséget, ilyedtséget ami bennük van amikor közeledek feléjük.

dec. 21. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott vannak megszólíthatod őket barátságosan. Valahogyan finoman éreztetheted, hogy zavarnak.
dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félénkek.
dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott, barátságos hozzáállással minden feszengés leküzdhető. Ha nem is elsőre, de idővel mindenképp. Lehet, hogy azt látják rajtad, hogy téged is zavar, ha néznek, ezért a te zavarod átterjed rájuk is, és nem tudják kezelni a helyzetet. Próbálj meg elébe menni ennek azzal, hogy te nyílsz meg jobban, amikor ilyen helyzetbe kerülsz. Mittudomén, észreveszed, hogy néznek, erre megkérdezed, hogy mi újság, mi volt a suliban, mit csináltatok a hétvégén, bármi.
dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
#3 teljesen igaz
dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy mosoly és egy-két kedves szó csodákat tehet.
dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj az biztos sok pkuszt ad a fiuknak es nem lesz ek beszariak
dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!