Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék Instagramon kitenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék Instagramon kitenni egy jegyzetet ami a kiszemltemnek szól mit írjak????

Figyelt kérdés
Nincs különösebb ötletem, kérem csak az válaszoljon aki normális választ ad negatívat nem kérek köszönöm
dec. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig nem fogod elkerülni a negatívat és nem hinném, hogy azért mert rossz indulatúak az emberek, csak hogyha nincsen benned semmi, semmi ötlet, elképzelés, akkor mégis mit akarsz egyáltalán a párkapcsolat további részében?


Bro, erre nem lehet mit írni mert semmi nem derül ki se rólad se róla, hogy mi az amit szerettek és érdekel titeket. Érted, nem lehet miből kiindulni mert még az alapot sem adod meg, hogy a válaszolók tudjanak segíteni.

dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami olyansmit szeretnék amivel célzok arra hogy kedvelem ja és lány vagyok
dec. 23. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinetem írj rá, az közvetlen neki szól és konkrétabb a visszajelzés is.


De te ismered őt, tehát abban nem fogunk tudni segíteni, hogy note-ba mit írj amiről tudja, hogy neki szól.

dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Honnan ismeritek egymast?

Suli? Alattad feletted jar?

Beszeltetek valaha egymassal?

Bejelolted mar facebookon, snapchaten....mindenhol?

dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki
dec. 24. 13:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!