Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomban....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban. Flörtölni próbál?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon kedves velem. Múltkor voltunk az osztállyal gyorskajáldában, ő elkérte a rendelésem és odavitte nekem, és mikor kiderült, hogy nincs szívószálunk hozott nekem is egyet. Szoktunk viccelődni, hülyéskedni. Egyikünk sem komoly típus.


Én gyakran puskázok és mindig odaadom neki dolgozat közben titkosan. Mindig megköszöni, pedig nem az a típus.


Tudom, hogy ez így bután hangzik ez a kérdés és, hogy lehet, hogy csak barátként tekint rám, de senki másnak nem kérte el a kajáját stb.


Legyetek szívesek rendes választ adjatok. Van esélyem nála?



dec. 26. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve van amikor elveszem a tolltartóját viccből szünetben, akkor mindig utánam sétál én meg futok előle (nagyon gyorsan sétál). Volt, hogy bevittem a tolltartóját a lány wcbe és utánajött, tudta, hogy ez a lányoké de nem volt bent senki és bejött utána.
dec. 26. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezed meg,hogy van-e esélyed nála? A leírtak alapján mi csak tippelni tudunk.
dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem merem.
dec. 26. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Akkor ne is várd, hogy lesz valami.
dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lehet csak igy akarja megkoszoni a puskat

B lehet hogy bejosz neki😀

De csak akkor derul ki ha beszelsz vele hivd el kajalni kettesben az mar kezdesnek jo🙂

dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!