Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítottunk és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk és nagyon magányos vagyok hogy érezzem jól magam egyedül?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás ,edzés itthoni felszereléssel, és hasonlók , ezeket eddig is csináltam, viszont most hogy szakízottunk ezekre akarnék több időt fordítani. Az a gond hogy próbálkoztám többször is már de nem megy, 3 perc után ott kell hagynom mert csak az exemre terelődik a figyelmem. Hogyan érezzem magam jól egyedül is, zene nem segít. Ezt most így kell túlélnem egy ideig ? Lehetetlenség az hogy egyedül legyek. Megszoktam hogy 0-24 irkáltunk, nem létezett olyan az életemben hogy egyedül vagyok. Most ez ahhoz képest borzalom , társfüggő lettem. Hiráz a hideg ha belegondolok abba hogy egyedül kell lennem a negativ gondolataimmal. Mi a véleményetek ?
dec. 26. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor jönnek jól a barátok. Ja, hogy elhanyagoltad őket a párkapcsolat miatt és ők is elfordultak tőled? Nagy hiba!
dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan régóta együtt voltunk ,hogy rengeteg változás volt közben mindkettőnk életében .Lett volna lehetőség barátokat szerezni de nekem elég volt ő, egymás legjobb barátai voltunk, ezért is tragikus most a helyzet, mert a legjobb barátomat és a páromat is elveszítettem egyben. Az előtte lévő barátaim csak ilyen kiskori komolytalan barátságok voltak, ő volt az első és egyetlen igazi barátom. (Amúgy 20F)
dec. 26. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Menn edzoterembe ot ismerhetsz mg haverokat es jobb lesz ha ehyedul vagy ugy szeritem

Nehez fwldolgozni tarsasag kell hozza legalabbis nekem igy szokott jobb lenni😊 szurkolok

dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!