Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Már azért egy jó két hónapja szakítottunk, és már tényleg kezdtem jobban lenni, egyre kevesebbet gondoltam rá.

Most mégis a napokban állandóan vele álmodtam. De mégis miért van ez? Nagyon rég álmodtam már vele, most meg csak így a semmiből újra előbukkan. Kérdezem én, miért pont most bukkan fel az álmaimban, amikor tényleg kezdek boldog lenni újra, ez meg felforgat mindent.

Ráadásul egy másik fiúval is elkezdtem ismerkedni, aki tényleg szimpatikusnak tűnik, de még nem vagyok túl az előzőn, és valahogy ez az egész még fájdalmasabb.

Nem tudom, mit tegyek.



dec. 29. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes folyamat. Átmeneti. Túlleszel rajta.
dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az agy így dolgoz fel emlékeket. Az álmok nem jelentenek semmit.
dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*mármint úgy értve nem jelentenek semmit, hogy az álmok nem természetfeletti utalások, vagy ilyesmik.
dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év után is álmodom az exemmel, hogy miért úgyse tudja megmondani senki. Talán azért mert az első gyerekkori szerelmem volt, sok mindent átéltünk együtt és nem tudom gyűlölni bármennyi rosszat is tett nekem. Ennek ellenére eszem ágában sincs újra kapcsolatot létesíteni vele vagy bármi mert a legrosszabbat hoztuk ki egymásból. Tehát attól hogy álmodsz valakivel az nem a valóság. Szakítottak, aminek gondolom nyomós oka volt. Fókuszálj az új srácra es ne ezen rágódj. Tapasztalatból mondom ha ezen agyalsz mégtöbbet fogsz vele álmodni.
dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!