Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok neketek mi jönne le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok neketek mi jönne le abból ha egy fiú azt írná neked miután el mindtad neki hogy kedveled hogy "ha bárkiről kéne valami rosszat mondani az osztályból csak rólad nem tudnék mondani semmit" nektek az jönne le hogy vedvel vagy hogy nem ?????

Figyelt kérdés
Na de én ezt nem értem egy meg kérdeztem hogy akkor viszont kedvel vagy nem erre annyi volt a válasza hogy"hát a 2." De nem értem akkor ahelyett hogy kezdte volna a hülyeségeit miért nem írta egyből akkor hogy pl bocsi de én nem kedvelkel úgy vagy valami. Lehet hazudott?
dec. 30. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy nem tud rólad rosszat mondani, míg nem biztos, hogy akár veled ismerkedni. Lehet váratlan volt a vallomàsod, nem tudott mit rá írni. Mondjuk a két idézet alapján nem egy észkombàjn a srác.
dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy eléggé kitérő duma. Nem akart megbántani és ennyi telt tőle.
dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

-Azt jelenti, hogy nem akar megbántani

-Nincs különösebb oka annak, hogy nem kedvel

-De nem akar tőled semmit

dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kitérő válasznak tűnik.
dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jönne le, hogy kedvel, bár nem igazán vágyik egy kapcsolatra velem
dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!