Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na ugye van az a fiú barátom akiről már írtam de most más a helyzet. Beteg voltam egy hétig és ő addig a barátaival valami hülye fogadást kötött azt nem tudom pontosan mit de elvesztette és ezért most a barátai kitalálták hogy járjon velem csak úgy viccből (a barátai közül ketten tudják hogy bírom a fiút) de persze erre azt mondta hogy biztos hogy nem azóta nem beszél veluk és engem is nagyon feltűnően kerül akárhányszor beszélni akarok vele elmegy. Nem tudom mit ütött bele én nem értem mi történt és a barátai sem mondanak nekem semmit. Plusz egyre többen kérdezgetnek a lány osztálytarsaim arról hogy tetszik e valaki persze azt mondom hogy nem mert még csak az kéne hogy viccet csináljanak belőlem. De most komolyan hogy tudnék beszélni a fiúval legalább hogy ne kerüljön annyira mert nagyon rosszul esik
jan. 4. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki a kérdésed!


Szia Nimród!

Van egy perced?

jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Szia en is Nimrod vagyok😀 ir neki hogy neked bejon😊
jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/ Hát az a helyzet hogy már rég Letiltotés és amúgy tudja hogy bejon nekem de semmi reakciója szimplán ignoral és elkerül
jan. 6. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
En beszelnek vele suli utan😊
jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!