Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem felszabadultnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem felszabadultnak magam ha visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem könnyebbek a napjaim. Nekem az nap szarul eset, még a második nap is, de utána... azóta nevetek és úgy érzem nincs problémám (pedig rengeteg tanulni valóm van😂). Nem tudom ez normális e? Én szeretem őt most is csak már nem törődök nagyon vele. Lehet ha elkezdődik a suli és meglátom más lesz. Próbálok erre oda figyelni, hogy majd ne rontsa el a kedvem. Lehet azért is érzem jól magam, mert bevallota, hogy szép vagyok és, hogy az alakommal sincs semmi probléma-> nekem ez úgy jött le, hogy tetszhetek neki (vagy akár nem, de szép vagyok attól függetlenül) csak nem akar kapcsolatot és ez nekem egy fajta önbizalmat adott vagy megnyúvást adott (talán). Még nem mondták nekem ezeket a dolgokat (oké 1-2). Nem tudom, hogy miért, de MEGKÖNNYEBÜLTEM. Talán egy teher lehetet számomra is. Megtanultam, hogy már nem leszek szerelmes és reménykedek benne, hogy beletörődök ebbe is, viszont amíg szeretem várok rá (de úgy, hogy nem törődök vele sokat).
jan. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajtad a nyomás, hogy plusz egy dologba időt kell fektetni. Van ez így
jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy nem is akarsz magadnak valójában senkit csak mivel ez ilyen társadalmi követelmény akaratlanul is kipróbálod.
jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik a stressz.
jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2- nem én tényleg szerelmes vagyok bele, viszont az lehetséges, hogy én sem akartam nagyon kapcsolatot, mivel ,,fárasztó''. Szerencsére vége és nyugton vagyok. No problem.
jan. 5. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!