Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam a tudtára, hogy tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam a tudtára, hogy tovább akarok lépni vagy ha tényleg ez a szándékom akkor tegyem meg szép csendben?

Figyelt kérdés

Internetes kapcsolat, nagy a távolság közöttünk de élőben nagyon másra nincs esélyem a tanulmányaim miatt. Az ismerkedésünk elején nagyon jól elvoltunk, de kb. 1 éve teljesen ellaposodtak a beszélgetéseink, hiába tartjuk napi szinten a kapcsolatot, olyan mintha egy haverrel beszélgetnék. De mégse tudok, akarok más lányokra ráírni, mert abban reménykedek hogy még vissza lehet csinálni valahogy a dolgokat és olyan lesz mint régen.


Érdemes ezt jelezni neki, hogy megpróbálok keresni valaki mást és hivatalossá tenni, hogy ez csak barátság vagy jobb nem az orrára kötni, mert 1 év alatt valószínűleg ő már rég erre a következtetésre jutott és csak hülyét csinálnék magamból azzal, hogy beismerném, hogy többet akartam tőle és miatta nem csajoztam eddig?



jan. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Megismerted és kész, érd be ennyivel, és legyen elég ennyi egy ilyen ismerkedésből és kapcsolatból. 27f
jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Adjam a tudtára, hogy tovább akarok lépni vagy ha tényleg ez a szándékom akkor tegyem meg szép csendben?"


erre nem sikerült válaszolni

jan. 6. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Én tudjam?
jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te személy szerint mit csinálnál?


Látványos csajoznál az exed szeme előtt, elmondanád neki vagy kussban keresnéd a csajt akivel szórakozhatsz?

jan. 6. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges bármit is beismerni neki.
jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben őszinte lennék vele, szóval "tudtára adnám". Ha megértő a csaj, nem fogsz hülyét csinálni magadból. Csak azért mondom ezt, mert nekem is volt ilyen kapcsolatban részem, és kevésbé esett volna rosszul, ha az egyik állítólagos legjobb barátom őszinte velem, és nem innen-onnan látom azt, hogy van valakije. 23/L
jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

A takapcsolat sosem

Jo szeritem nincs a kozelbe potecionalis baratno jelolt csajszi?

jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!