Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokra jellemzőbb inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokra jellemzőbb inkább hogy nincsenek barátaik, vagy a fiúkra? Általánosságban

Figyelt kérdés
jan. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a nemtől függ.
jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a lányokra mindig írnak fiúk, keresik őket, szóval lányoknak sokkal könnyebb társaságot találni/barátokat
jan. 6. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A társaság és a barátok nem ugyanaz, illetve a nem biztos, hogy jó ötlet olyanokkal barátkozni, akik amúgy akarnának tőled valamit.
jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik fiú akarna valamit, ha mondjuk a lány kezdeményezne. Akármilyen barát legyen az (szinglik)
jan. 6. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek igaza van.

Személyiségtől függ. Például egy extrovertáltnak több barátja lesz, mint egy introvertáltnak.

De ha már itt tartunk. Az osztályomban mindig úgy volt, hogy a fiúk összetartottak, mind barátok voltak. A lányok klikkesedtek, és megeshetett hogy valaki egy klikkben sincs benne.

Azonban ellen példa is van. Egy ismerősöm, aki fiú, ki volt közösítve az osztályában. Nem tudom milyen indíttatásból, de túl sok értelme nem volt, csak irigykedés. Ezáltal igaz barátai se voltak.

Szóval ez nem nemtől függ.

jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemtol fugg. Mindkettonek lehet ugyanolyan szar a mentalis allapota.
jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz! csak mindig bele gondolok hogy rám soha nem írnak lányok, a lányokra meg mindig írnak fiúk, én magányos vagyok ők meg csak kapják a figyelmet :/ de csak ilyen depis gondolatok, önsajnáltatás
jan. 11. 00:51
 8/9 anonim ***** válasza:

7

,,a lányokra meg mindig írnak fiúk"


Ez nem igaz. A fiuknak is csak az elerheto lanyok kellenek. Es akkor szepen fogalmaztam.

jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"elérhető lányok"? Ha ribikre gondolsz akkor ez nem igaz.


De az igaz, ha egy lány átlagos akkor neki se olyan happy minden :/ de ha egy lány kicsit is szebb az átlagosnál akkor biztos hogy lesznek jelentkezők

jan. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!