Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szerelmesek voltatok valakibe, aztán később ő lett szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

jan. 7. 07:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen de akor már nem voltam belé szerelmes
jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallottam ilyet.
jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg ilyen
jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen volt ilyen. Kiskamasz voltam..odáig voltam egy akkor nálam olyan 4-5 évvel idősebb srácért. Természetesen észre sem vett akkoriban. Túl tettem magam rajta nagy nehezen..el is felejtettem. Telt múlt az idő, végül testvéreim álltal újra jóban lettünk. Én addigra 20 éves lettem már, erre ő lett belém őrülten szerelmes..évekig. Nekem addigra már egyáltalán nem kellett. Csak barátként tudtam rá tekinteni. Vicces..végül mai napig jóban vagyunk, mert egy barátnőmet vette el évekkel később feleségül:D
jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, pont most van ez, fél évig szerelmes voltam egy srácba, most meg ő szerelmes belém.
jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Általános iskolában szerelmes voltam egy lányba, aki viszont rám se nézett. Aztán a 40-es korunkban ő hajtott rám, de akkor már a hátam közepére se kívántam.
jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet én értelmezem rosszul a kérdést, de jobb esetben minden párkapcsolat ilyen. Először az egyik beleszeret a másikba, majd a másik is az egyikbe.

És ha egyszerre szerettek egymásba? Mondhatjuk, de nem pontos. Mivel az egyik félnél pár mikroszekundummal korábban történt meg a dolog, vagy más elhanyagolható, számunkra fel sem fogható (de ott lévő) időpillanattal.

jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!