Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második találkozó egy lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második találkozó egy lánnyal, Valami tipp?

Figyelt kérdés
A második tálkozásnál milyen tippeket tudnátok adni? Szeretném jobban megismerni a lányt a fizikai érintéssel rendben van esetleg valami tipp hogy elkezdjen jobban kedvelni? Első talin sétaltunk kb 2 órát beszélgettünk egymással.
jan. 7. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A második talin érdemes minimum egy puszit adni, de a csók is simán aktuális már ilyenkor. Igazából ennyi a rövid tippem, hiszen egy második randin már inkább arról szól a dolog, hogy mennyire működik köztetek a kémia.
jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem korai? Nem voltam még kapcsolatba.
jan. 8. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Nem hiszem, hogy korai lenne, de úgyis jelezni fogja, ha ő még nem áll készen erre.
jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A puszit ilyenkor hova érdemes adni az arcán?
jan. 8. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Igen, üdvözlésként tökéletes.
jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gond nem épült még fel olyan pillanat se hogy meg tudjam csókolni, nagyom tolakodó lenne szerintem, de ezt lehet azért gondolom mert soha nem voltam még párkapcsolatba
jan. 8. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet, ha most beültök valahova (kávézó, cukrászda), mert ott kellően közel lehettek egymáshoz, jobban tudtok egymásra figyelni, mint ha mindketten magatok elé merednétek az útra.

Ha úgy érzed, eljött az ideje, megpróbálhatod megfogni a kezét beszélgetés közben, vagy a lábára tenni a kezed, de ezt te tudod érezni, hogy már megteheted-e, vagy nem.

jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!