Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megeri kezdemenyezni ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri kezdemenyezni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy van egy fiu,akibe tavaly nagyon szerelmes voltam es meg most is,neki is tetszettem en de soha nem alakult ki semmi mivel mindketten nagyon sokat hibaztunk,bantottuk a masikat,megis vonzodtunk egymashoz(ez volt 22dec-23majus kozott).Nyaron neki lett egy baratnoje akivel azt hiszem max 2-3 hetig voltak egyutt.Azt hittem hogy mar nem erdekel ezert nem is foglalkoztam vele,aztan ujra talalkoztunk,ra egy honapra,lattuk egymast,es akkor jottem ra hogy igenis erdekel meg mindig.Azt hiszem hogy soha nem lesz ujra koztunk barmi ha en nem kezdemenyezek,be akarom kovetni instan,hatha elkezdunk legalabb kommunikalni.Ezzel csak az a baj hogy az egesz barati tarsasaga ismer es probal/probalt mar felszedni,es mindig jonnek oda hozzam,es teszik magukat nekem,szoval nem tudom hogy meg erezhete irantam barmit az a srac mert ha nem es en bekovetem akkor fix megmutatja a baratainak es ott rohognek hogy “fhuu nezd xy bekovetett”.

Nem tudom megeri-e megprobaljam,mai napig van hogy szemezunk a sraccal,es amikor a haverjai csesztetnek engem o csak nez es meg sem szolal,nem mond semmit.Ami azert annyira meglepo mert o ugymond a legkemenyebb az egesz tarsasagban,barmi van o megy egybol es o szol bele mindenbe,o szol be mindenkinek aki neki nem tetszik valamiert,egyszoval a tipik meno csavo,akitol mindenki fel.

Nem tudom probaljak-e kezdemenyezni fele ujbol vagy hagyjam az egeszet? Szerintetek meger egy probat?

Jo otletnek tunik? Vagy csak leegetem magam? Az a baj amiota nincs koztunk semmi,azota kb romokban az eletem,azota nem voltam oszinten boldog,es o volt az elso akivel komolyan gondoltam,ot tenyleg szerettem.

Kezdemenyezzek szerintetek?

17/L


jan. 9. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Probald meg kovesd be instan sok sikert szurkolok🙂
jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megéri, persze! Hajrá!
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!