Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kettő fiú egymásra mosolyog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kettő fiú egymásra mosolyog miközben néznek egy lányt azt miért tetszik?

Figyelt kérdés
Valamiért állandóan ezt csinálják. Én is nézem őket és erre össze néznek és mosolyognak. Én ezt sose értettem hogy miért is. Jó nem mindig fordul elő de volt már rá alkalom.

jan. 9. 19:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

Tipp1: Mert tudják, hogy melyik csajnál fogják eltölteni a délutánt.

Tipp2: Mert a csajról korábban mondtak valami vicceset, ami éppen akkor újra eszükbe jutott.

jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mid a kettonazt nezi hogy de jo csaj vagy es jol megdugnának😉
jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 életükben elösször láttak leszögezném!
jan. 9. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tuti tetszettel nekik😋
jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért a lányok is összesomolyognak, kuncognak a srácok háta mögött...

Ebben a tekintetben sokban nem különbözik egymástól a 2 nem, csak az arányok és fokozatok eltérők.

jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 aha értem. Közben elég perverzen nézetek. Vagyis mindig mosolyognak de egyben így flörtölnek. Nem tudom az a baj le írni hogy néznek, azt látni kell.
jan. 9. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Tetszel nekik, nem kell ezt túlgondolni.
jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így mosolyognak, és mondják: nézd már azt a kis pitsát, szőrös neki vajon?!
jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 hát én nem tudom. Elég óvodás kérdések
jan. 10. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, hidd el, vannak ilyen retardáltak.
jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!