Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak egyértelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak egyértelműen arra, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Az egyik az egyik lánnyal az osztályból gimi eleje (gólyatábor) óta ismerjük egymást (kb 1,5 év), eleinte csak barátként tekintettem rá, akkor még nem is tudtam, hogy meleg vagyok, de később elkeztem többnek látni őt, mint egy barát. Nem vagyok abban biztos, hogy ő is így érez vagy számára csak egy jó barát vagyok. (Nem tudom róla, hogy ő is a lányokhoz (is) vonzódik e, vagy teljesen heteroszexuális, én se akartam még elmondani neki, hogy meleg vagyok, mert lehet, hogy ezt rögtön nyumulásnak venné/ megkérdené, hogy ezt azért mondtam e el, mert tetszik nekem/csak azt kérdezi meg miért mondtam el, erre pedig mivan ha azt mondom, hogy dehogy tetszik, hát azután sokkal nehezebb később elmondani, hogy amúgy tetszik és még ő is kevésbé lesz magabiztos az ő érzéseiről beszélni irántam, de ha elmondom neki, hogy tetszik, akkor az is fura helyzeteket szőhet, mivan, ha ő nem érez így?!, szóval inkább csak azt akarom, hogy kiderüljön, hogy így érzek, de ne egy coming out keretein belül, pont ezért teszem fel a kérdést, hiszen, amíg nem vagyok benne biztos, hogy ő is így érez, nem annyira steretnék lépni, mert ha visszautasít az elronthatja a barátságunkat.) Szóval ezért teszem fel ezt a kédést, mik azok, melyek egy ilyen helyzetben jó jelek lehetnek? (Ui.: bocsi, ha picit bonyolultan magyaráztam, köszi, ha így is végigolvastad!)

jan. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Hannem akarod elmodani neki akkor probalkoz minir egyutt vagytok hozzaerninmegsimogatni😊 es hatha veszi a lapot☺️
jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, mégpedig azért, mert ez nem egyértelmű nyomulás. Ehhez egy mélyebb beszélgetés kell, de ha az adott, akkor nyugodtan elmondhatod neki. Azért jelentene ez neked előnyt, mert ha heteró, akkor sehogy nem lesz kapcsolatotok, viszont ha ő is minimum biszex, akkor lesz egy ember a környezetében, akivel fixen tud ismerkedni.
jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem pont, hogy ne érj hozzá meg ilyesmi, hanem beszélgessetek el mélyebben, ismerjétek meg egymást jobban, és akkor legalább a hozzáállása kiderül( ha homofób, akkor inkább barátok se legyetek, ha ilyen elfogadó típus, akkor még bármi lehet, de ha mondjuk látod, hogy lelkes, nem csak olyan "nincs bajom a melegekkel" módon, akkor több esélyed lehet.)

Szóval eloszor is valahogy derítsd ki ezt, mert ha mondjuk o is ugyanígy gondolkodik, és mondjuk be is jössz neki, nyilván nem akarja kifejezni, nehogy tolakodásnak vedd.

De ha meg már kezded sejteni, hogy na valószínuleg vannak ilyen hajlamai, akkor a testbeszédbol, ölelés hosszából, mosolyából következtethetsz esetleg, de semi sem biztos

jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez nem jó tanács, csak megosztom mi történt velem 1x


Nálam hasonló szituban ,volt egy lány akit random ismertem meg, egy haverom által, elsőre tök normális volt beszélgettünk, együtt cigiztünk, később már együtt ittunk is egyre többet jártunk bulizni, mániánk volt mindig buli után valahova ki ülni, arra lettem figyelmes mindig egyre közelebb jön, felém hajol,rám támaszkodik, simogasa a fejem, elsőnek bántotta a személyes terem (ezért ne fogdosd, nyulj hozzá feltünöen nem minenki szereti, vagy tudja hova tenni) pasikat mutogatott nekem tik tokon, hogy tetszik e nekem, persze én leszartam nem tetszett és csak annyit mondtam vidd mar innen nem izgat, a férfi amúgy sem itt kezdődik. Aztán meg kerdezte mi az esetem, én meg annyit mondtam nincs, aztán megmerte kérdezni kihez vonzodok, en ezt az egészet úgy fogtam fel hogy homofob talán, így nem válaszoltam (szóval az hogy megkerded ő kihez vonzódik nem jó ötlet) másnap arról mesélt nekem hogy biszex barátnői vannak, itt le esett nekem hogy meg se homofob, aztán megint rákérdezett kihez vonzdom, elmondtam lányokhoz, majd közölte velem hogy tetszem neki.


Egyébként nem lett belőle semmi, hosszú távon, mert csak egy kiváncsi lany volt, akinek imponált ez a dolog akkor,alapból azt monta nekem bi miután vissza kérdeztem, eléggé fiús megjelenésem van, nem mindenki tudja megmondani rólam hogy nő vagyok, csak a hangomról.

19l


Ebből ki indulólag amit tanácsolni tudok az az, hogy nincs rossz döntés, azzal kapcsolatban hogy el e mondod vagy sem, egy baratsag nem működhet ha valaki többet érezz sokáig, elsőnek talán kérdezd meg mit gondol a melegekről, erről a községről, és tedd hozzá hogy te elfogadod őket, a válaszból sok minden kiderül, egy laza piálás közben.

jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!