Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.16-20 év körüli lányokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.16-20 év körüli lányokhoz szól a kérdés,illetve értelmes vállaszokat kérek köszönöm.Ti lányok ha egy fiuval elmentek randizni hanyadik randi alkalomra várjátok el tőle hogy meg csókljon,illetve engeditek meg neki?

Figyelt kérdés
jan. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mihelyt le tudja irni, hogy "valaszokat", nem pedig "vallaszokat".
jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csak ne csókljon, az nem egészséges.
jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
En mar az elso utan 18/l
jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan egyszerű, hogy akkor meg golt x randi, mehet
jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyrészt minden lánynál más, másrészt a partnerektől is függ. Ha valaki szimpi már elsőre is, akkor hamarabb jön a csók is.
jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha engem az első után le akarnának kapni, az nem volna túl szimpatikus a másik fél részéről. Viszont ahogy látod, valakinek meg pont ez jön be (#3).

Nekem kéne 3-4 randi ehhez, egyeseknek meg ennyi idő várakozás már "red flag"

Szóval tényleg erősen személyfüggő

jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire hagyja magát megismerni. Nem a számoktól függ.
jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolatomat élem, (talán nem olyan meglepő), de nálunk viszonylag későn történt meg az első csók. Nem tudnék konkrét randiszámot mondani, mert sosem mondtuk, hogy ezek azok, aztán valahogy mégis kapcsolat lett belőle.

Ha valahogy a későbbiekben új kapcsolatom lenne, ott sem akarnék már az első randin túlleni a csókon, nekem az ilyenekhez egy mélyebb ismeretség kell

jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!