Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul állandóan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul állandóan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú (talán 1-2 évvel jár felettem) akit személyesen nem ismerek, a nevében sem vagyok biztos de gyakran látom mert hasonló helyen van a termünk. Viszont a barátnőjét tudom ki. És éppen ez, hogy van barátnője de múltkor is amikor éppen jöttem le a lépcsőn ők ott voltak én meg pont arra néztem is ilyen megmagyarázhatatlan fejet vágott. Nem mondanám mosolygónak inkább ilyen önelégült vigyorgás de szerintem ő sem tudja különösebben ki vagyok vagy melyik osztályba járok.

Ez szerintetek miért van?



jan. 11. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert paranoiás vagy, és ilyen hülyeségeken képes vagy kattogni, hogy még kérdést is kiírsz róla.
jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle!


Rossz kategóriát választottál, ez tinik kategóriába tartozik...

jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert élvezi h bszogathat valaki, ha már másja nincsen nekije.
jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Egyrészt is ő is ember, és csak mert van barátnője, előfordulhat, hogy más is megtetszik neki, ez nem kizáró ok. Másrészt nem írtad le, hogy az "állandóan" az mit jelent... Csak egy esetet emelsz ki, az simán lehet, hogy csak véletlen, és igazából semmi közöd nem volt az arckifejezéséhez. Ha elmondod, hogy milyen más esetek miatt gondolod ezt, akkor jobban tudnánk segíteni.
jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy kikerült rólad valami meztelen kép vagy videó, és azt látta.
jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy van barátnője, még nem lesz vak, megakadhat a szeme szép lányokon.
jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Persze, itt most csak ezt emeltem ki külön mert ez volt a legújabb.

Nincs nagyon más érdekes eset, csak volt párszor hogy észrevettem,hogy néz amikor mentem a folyosón.

jan. 12. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen masztis lájv vagy valami?
jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiú (talán 1-2 évvel jár felettem) akit személyesen nem ismerek, a nevében sem vagyok biztos ... van barátnője"

Annyira nem ismered, hogy ebben sem lehetsz biztos. Lehet, hogy csak a látszat csal, és valójában nem is a barátnője az, akiről azt hiszed.


"ilyen megmagyarázhatatlan fejet vágott ... Ez szerintetek miért van?"

Mert kamasz.

Meg te is az vagy. És akkor ez így hatványozottan olyan, hogy minden kis piszlicsáré dolognak képesek vagytok (most éppen te) hatalmas fontosságot tulajdonítani, még annak is, amikor egy másik kamasz (ő) csak éppen hülyén néz ki a fejéből. :)

jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!