Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban olyan különleges és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan különleges és szükséges lenne a tinikori szerelem mint ahogy állítják?

Figyelt kérdés
A tinikoromból a "randizás" kb annyiban maradt ki hogy 19 éves koromig senkinél nem próbálkoztam aztán akinél igen az szó nélkül visszament a régi palijához mert még érzett iránta. Aztán volt két ember aki kb megszállott módon hajtott rám én meg ignoráltam őket, meg egy aki szolidabban küldött jeleket de ignoráltam. A harmadik amúgy szép volt meg jó volt a teste de iszonyú kretén volt. Ahogy a gyereknevelés kategóriában meg egyéb helyeken beszélnek róla olyan mintha valami hú de varázslatos dologról maradtam volna le vagy nem tudom.
jan. 21. 13:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 14 évesen voltam oda vissza valakiért (viszonzatlanul) aztán azóta semmi, ennek kb 11 éve.
jan. 21. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Könnyebben tudsz később ismerkedni, egy tapasztalati élményt ad, úgyhogy ha nem is kihagyhatatlan dolog, de nem árt.
jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah, csak az érzéseket meg mi egyebet nem lehet kikényszeríteni..
jan. 21. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kihagyhatatlan. Jó érzés, de nem kell elsietni, nem baj, ha nem volt részed benne.
jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szükséges, de jó, ha már fiatalabbról is van az embernek kapcsolati tapasztalata?
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*.
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam szerelmes, csak sok egyéjszakásom volt meg olyan akivel összejártam. 21 vagyok.

A szerelemtől elvakul az ember, jobb is hogy nem voltam szerintem.

Kapcsolat se nagyon érdekel, csak élvezem az életet.

jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én nem tudom a tini szerelmeket miért tartják ekkora dolognak, a 90% nagyon csúnyán végződik. Én nem bánnám így utólag, ha az kimaradt volna.
jan. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!