Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak a volt barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a volt barátomnak?

Figyelt kérdés

Elég jól kijöttünk egymással, a gondolkodásmódunk kb 75 %-ban egyezett, csakhogy ő állandóan erőltette a szexet már a legelejétől fogva.

Rengetegszer mondta, hogy még sosem érezte magát mélyen szeretve senki által, tőlem viszont annyi szeretetet kap, hogy majd' megfullad (jó értelemben xd). Ennek ellenére azt is sokszor hangoztatta, hogy igazán szeretve csak akkor érezné magát, ha lefeküdnék vele. Mindig megsiratott ezzel a szöveggel. Mondtam neki, hogy adjon időt, de csak erőltette.

Folytonos bűntudatom volt, és egy selejtnek éreztem magam mellette, amiért nem adtam neki oda a testem. Látszódott rajta, hogy frusztrálta az ellenkezésem, és egyszerűen nem értette meg, hogy nekem IDŐ KELL. Napi szinten erőltette, szóval 4 hónap után szakítottam vele.

Továbbra sem állok készen arra, hogy lefeküdjek vele, vagy bárkivel is, de nagyon hiányzik a szeretete. Én is szeretném ismét elhalmozni őt szeretettel.

Egyébként főleg a vége felé már éreztem, hogy nagyon durván függtünk egymástól, mert a nemi dolgok kivételével szinte mindig mindenben egyetértettünk. Jobban meg tudtuk nyugtatni egymást, mint bárki más. Önbizalmat adtunk egymásnak, elfogadtuk a másik hibáit, támogattuk egymás terveit, csak a szex állt mindig közénk.

Összességében hibásnak érzem magam, amiért szakítottam vele, ezt el kell, hogy mondjam. Szörnyű lelki állapotban volt, ahogy én is, és egyértelműen én voltam neki a fő erőforrása a mindennapokhoz, mint ahogy nekem is ő.

Írtam neki kb. 2 hónapja, de csak azért, mert nem hagyott nyugodni a bűntudat. Akkor még mindig hálás voltam magamnak, amiért "megszabadultam egy ilyen mérgező embertől", de muszáj voltam elnézést kérni.

Bocsánatot kértem, amiért otthagytam, és minden másért, amivel megbánthattam a négy hónap alatt. Azóta meg sem néztem, mit válaszolt, mert borzasztóan félek a reakciójától (bár gondolom elküldött az anyámba).

Jelenleg az a helyzet, rohadtul szeretem már megint. Teljesen szerelmes vagyok az emlékébe. Szerintetek írjak neki, hogy megpróbalhatnánk-e újra?



jan. 21. 20:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem beleírni, hogy néha belementem 1-2 dologba, pl. egyszer mikor borzasztóan a padlón volt kapott tőlem nude-ot. Nem volt olyan brutális a mai nudeokhoz képest, de egész alakos volt, és csak a legprivátabb részem nem látszódott. Akkor úgy éreztem, kileptem az árnyékomból, büszke is voltam. Az egekig magasztalta a testem, szóval az nyilván megintcsak óriási löketet adott, de nem sokkal később nagyon megbántam. Igaz, hogy az arcom pont nincs rajta, tehát nem használhatja fel ellenem (bár nem is tenné annál sokkal értelmesebb), de akkor is rendkívülien rossz döntésnek tartom, hogy elküldtem neki. Valahányszor erre gondolok, a hányinger kerülget. Úgy érzem, akkoriban teljesen kiforgatott önmagamból. Nagyon rossz emlék az az egész kép. Akkor nem éreztem, de már tudom, hogy nagyrészt a több hete tartó nyomás miatt csináltam, nem azért, hogy felvidítsam. Inkább magamnak akartam bizonyítani, hogy nem vagyok én olyan selejt barátnő.

Szánalmas gondolkodás, tudom. Meg amúgy nem hibáztatom, az én döntésem volt elkuldeni a képet. Ez az egész az én hibám.

Ma mindegy, ez 2 hónap után volt, utána nem kapott tőlem semmi ilyesmit, ez szerintem fontos.

Mostmar az is a kérdésem szerintetek nagyon szar barátnő voltam?? Ez eskü nem ilyen pick me girl kérdés, őszintén mostmár úgy érzem én voltam a legnagyobb f4szkalap a kapcsolatunkban.

jan. 21. 20:45
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Eszedbe ne jusson. Úgy hangzik hogy végig manipulált hogy kihasználljon. Aki szeret az soha ismétlem soha nem erőszakolna rád semmit és várna rád amennyit csak kell. Viszont képet sem kellett volna küldened neki. Nem a te hibád amiért egy éretlen paraszt. Engedd el. Hidd el tudsz te nála sokkal jobbat is. Aki megbecsül és nem erőltet semmit!
jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veled volt a baj.

Ha nem értette meg hogy te még nem akarsz veled lefeküdni akkor nem értem miért erőltette. Ha igazán szeretne akkor adna időt neked szerintem.

Szerintem ne irj neki. (valszeg ugyanaz lenne egy idő után hogy megint erőltetné a szexet)

jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tényleg így gondoljátok???

És ha senki nem fog úgy elfogadni, mint ő? Neki nem volt baj, hogy tele vagyok mentális gondokkal, úgy érzem, ilyen embert nem találok mégegyszer ://

jan. 21. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De hidd el, fogsz találni olyat, aki elfogad.

És, ő sem fogadott el teljesen, hiszen nem fogadta el, hogy te még nem állsz készen a szexre.

Ha visszatérnél hozzá, szerintem újra erőszakoskodna, hogy most már tényleg feküdjetek le, hiszen a külön töltött hónapok alatt (ha nem volt más az életében) csak tovább nőttek vágyai.

jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, nem írok neki. Nagyon köszönöm mindenkinek!!! Ez óriási segítség volt! <3333333333333
jan. 21. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Max akkor írj neki, ha szeretnéd magad kínozni.
jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh de szeretet éhes vagy. Vigyázz magadra. 31/F
jan. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké szóval első olvasásra egy határozott nem. Ne írj rá, nem jó ötlet. Nem látom a teljes képet, ami valamennyire megakadályoz abban, hogy releváns választ adjak, szóval ha gondolod, írj privátban, és fejtsd ki jobban a dolgokat. Talán tudok konkrétabb tanácsot adni, talán nem, azbiztos, hogy megpróbálom majd!
jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valóban szeretetéhes vagyok, szinte már abnormálisan, de ezen nem tudom, hogy kellene változtatnom.

Mindenesetre fixen nem írok neki, hallgatok rátok!!:)

Nagyon köszönöm a segítséget mindegyikőtöknek!!!!!<3333

jan. 22. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!