Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem jelöl vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem jelöl vissza facen?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy lányt egy online gamen. Instan, tiktokon megvan nekem. Videocseteltünk már, biztos, hogy ő van a képein. Az instán kint a teljes neve is, ezért bejelöltem facen, de nem jelöl vissza. Azt mondja, felesleges. Ennek ellenére meg messengeren beszél velem.
jan. 22. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert gondolom ott csak akiket ismer személyesen, azokat jelöl vissza
jan. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Mert megcsal
jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Facebookon valószínűleg több személyes adata van fenn, mint amit bárkivel meg akarna osztani, akit csak az internetről ismer. Én se jelölök vissza bárkit.
jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nem akarja hogy meglássanak téged a rokonai, és a szülei.

Tehát nem vállal fel téged.


Normális lány már simán vissza jelölt volna, amikor rá kérdeztél erre

jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
#4: de nem is ismeri élőben, csak online. Akkor miért jelölné vissza? Tudatosan használja a közösségi médiát, csak manapság ez sok gyereknek furcsa.
jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de tapasztalatom szerint a legtöbb tini lánynak semmi több személyes infó nincs, mint Instagramon. Instán is kiírják hol laknak. A facen sem mutat többet.
jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyi max hogy Facebookon talán több rokonát találja meg
jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert felesleges, ha már más oldalakon visszajelölt. Szerintem a fb-ot már nem használja, csak a messenger miatt. Főleg, hogyha fiatal. Én úgy látom, hogy már csak a 40-50 felettiek használják a fb-ot. Mások csak a messengert használják belőle.
jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!