Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Ez elég hosszú lesz


16 éves lány vagyok. Már kb fél éve Angliában lakok, és ide is járok középiskolába. Körülbelül december környékén, képeket csináltak rólunk formon, (8:30 és 9:00 közötti fél óra, még a rendes 65 perces órák előtt) mikor végeztem, ott volt egy évfolyamtársam, akivel együtt járok formra. Nem voltam soha közeli kapcsoltban vele. Még nem is köszöntünk egymásnak. Tudtam a nevét, és ő is az enyémet de ennyi. Random, azt mondta hogy menjek oda hozzá. Megkérdezte hogy leszek e a barátnője.


Rövidnek összefoglalva, igent mondtam mert azt gondoltam hogy max. viccnek elmegy. "jártunk" kb 2 hétig, úgy, hogy egyáltalán nem komunikáltunk. Ha instán írtam neki, akkor egyszavas válaszokat kaptam. Nincs vele közös órám. Csak formon látom. Soha nem beszélgettünk, nem fogta meg a kezem, csókról még csak nem is álmodtam. 2 hét után azt mondtam hogy elég volt, és írtam neki egy üzit hogy vége, mert ennek így semmi értelme.


De még utána is próbálkozott, és kérte hogy próbáljuk meg újra, megígért fűt fát, stb. Én mindig mondtam hogy nem. Aztán kb múlt héten hétfőn a formon (mögöttem ül. Én az első sorban ülök a tanár előtt.) az mondta hogy


"Ha én kimegyek az iskolából, mindenről megfeletkezek. Még a barátnőmről XY-ról is"


Mondom "mi van?" ki mondta hogy együtt vagyunk?


De igazából csak elvicceltem. Nem gondoltam bele többet.


Látszik hogy valamiért akarja, de én nem hiszek neki. Általában a form tanárunkkal is elég bunkó tud néha lenni. És egy lány panaszkodott nekem üzenetben, hogy mennyire egy idióta, hogy mindig kövérnek szólítja, és szekálja. Azóta ez megszünt, és már egy ideje nem írt az a lány.


Ma megnéztem az insta profilját. Highlight-ban még mindig megvan majdnem az összes képe az exéről. Rendesen együtt fotózkodtak és randira mentek, amit velem egyszer az életben sem csinált, és valszeg nem is fog. De nem ez a fő probléma.


A fiú exe, egy gyönyörű kék szemű, szőke hajú, csajos, "tökéletes" lány. Mindene megvan, látszólag jól megvan anyagilag, és ő minden ami én nem vagyok. Két szóval, csodálatosan szép.


Én meg, már évek óta küzködök önmagam elfogadásával, mert gyülölöm magam, és ahogy kinézek. Egyáltalán nem vagyok egy szép lány. Soha nem is voltam. Rövid barnás hajam van, pattanásos arcom, nagyon vékony testem, nagy és nem szimmetrikus orrom, és még sorolhatnám. Mindegyik fiú aki valaha is elhívott "randira" csak viccből mondta. Senki nem gondolta komolyan. Én nagyon szeretnék egy párt. Nyilván arra lehet várnom kell. Nem vagyok türelmetlen, csak zavar hogy mindenki csak viccből akar velem lenni, a hátam mögött meg kibeszél.


Már nagyon elegem van. A sírás szélén állok miközben ezt írom. Tudtok tanácsot adni? Mit csináljak?


Tudom hogy néhányan fogjátok írni hogy mennyek szakemberhez. Mindenképp fogok. Csak egy kicsit még várnom kell.


Perverz privát üzeneteket meg nem kérek.


Köszönöm a válaszokat! :)



jan. 22. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezeld az önbizalmi gondjaid, több sikered lesz.
jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem tenném ki magam ennyi sérülési lehetőségnek, és megtanulnám hogy az önbizalmam másoktól teljesen független legyen, és hogy szeressem, és elfogadjam magam. 31/F
jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%
Kérdező, szerinted aki privát ír, az perverz? Ugye, nem? Tarts azért tiszteletben, hogy van, aki szemelyesen irna veled es nem a fel vilagnak
jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LuckyLevi ***** válasza:
100%

Mi az a form?


A sráccal ne foglalkozz! Keress barátokat, ők segítenek az önbizalmaddal. Egy jó barát ér annyit, mint egy pszichológus.

jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
LuckyLevi, a Form, Brit iskolákban van csak. 8:35re kell beérni reggel, és csak 9:05 kezdődik az első óra. Az a fél óra, a beérkezés és az első óra előtt a form. Mivel itt nincsenek osztályok csak évfolyamok, ezért lehet hogy teljesen más emberekkel jársz órákra, mint formra. Pl: valakivel van 3 közös órám, és egy formra is járunk. Valakivel csak 1 órám van, és nem egy formra járunk. És ott igazából érdemes dolgokat nem csinálunk. Beszélgetünk, quizeket töltünk ki, meg nézzük a híradót, (gyerekeknek való, fent van mindennap a youtubeon) stb. Talán "ráhangolódásnak" tudnám fordítani :)
jan. 23. 18:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy ugyanúgy mindenkinek kötelező mint bármilyen óra. Ugyanúgy időre kell érkezni, be kell tartani a szabályokat stb. Nem hiányozhatsz róla, nem hagyhatod csak úgy ki, nem lóghatsz róla el. Mindennap van, kivétel nélkül. Illetve külön tanár is van rá. Az enyém pl nyelveket tanít, és form tanár is. (mármint nem angol nyelvet, hanem németet, franciát, és még talán spanyolt.) sok értelme nincsen. Nem tudom miért kötelező. A fiú val járok oda együtt. Nincs vele közös órám.
jan. 23. 18:13
 7/8 LuckyLevi ***** válasza:
Érdekes. Köszi. Barátokat sikerült már találnod?
jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az első évem októberétől vannak szerencsére. Illetve néhány magyar barátommal is beszélek még. Csak 1-2vel rendszeres. Szóval, azzal szerencsére nincs gond :D
jan. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!