Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem ír vissza és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem ír vissza és fel sem veszi(?)

Figyelt kérdés
Távkapcsolat volt, holnap lett volna az első találkánk. Sosem volt olyan hogy ne írjon vissza. Ha látta, mindig visszaírt. Viszont ma elaludtam és egy óráig nem írtam vissza, utána igen és leseenelt. Ilyen eddig egyszer sem volt. Utána megint ráírtam hogy oké akkor seenelj le és azt is megnézte, de nem írt. A húgom hívta, de nem veszi fel. Már nem akar?
febr. 2. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem a barátod!!!
febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amég nem is láttátok egymást annak semmik öze a kapcsolathoz. Amég azt se tudod ki a másik, addig csak hajszolod a semmit.
febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy igazából egy 40 éves csávó, és nem meri neked bevallani.
febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Leseenelt" - Jézusom.


"Távkapcsolat volt, holnap lett volna az első találkánk." - nem, ez nem volt távkapcsolat, de kapcsolat sem, hiszen nem találkoztatok. Egyszerűen vagy megijedt ettől, vagy sosem gondolta komolyan és csak húzta az idődet. Ne hívogassátok őt, ne alázd meg magad, mert ez nagyon gáz.

febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek hívogatja a húgod a te nembarátodat?
febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem a barátom, ebben igazatok van, csak hosszú lett volna ha nem így írom. Abban is igazatok van, hogy ez nagyon gáz volt, belátom, de a napokban bizonyos okok miatt érzékenyebb vagyok, valószínűleg azért reagáltam így rá. A húgom azért hívta fel, mert amikor ő engem felhívott, akkor sírva vettem fel.
febr. 2. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb volt ezt tenni, mint megmondani, hogy nem akar találkozni.
febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk. Minden oké csak én reagáltam túl
febr. 4. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!