Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki rám írt és utána szinte mindennap írt. Egyszer találkoztunk. Én nem írtam neki egyszer sem, aztán gondolom észrevette, hogy nem szeretnék tőle semmit, és már nem nem írt többet. Egy haverjára ráírtam, aki tetszett nekem, de nem lett belőle semmi.Rájöttem, hogy hiányzik, hogy nem beszélünk a másik sráccal már. Ő végzős, szóval már nem sokáig járunk egy suliba. Mit tehetnék most?
febr. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Sztem írj neki és kérj elnézést azért, hogy nem fordítottál felé kellő figyelmet és kérd meg, hogy adjon választ, illetve hagyd dönteni abban, hogy szeretne veled beszélni.
febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nőlj fel ahelyett, hogy ilyen fölösleges játszmákba mész bele és stresszeled magadat ilyen hülyeségeken. Baz*dmeg ne a virtuális világban éljetek hanem a valóságban, menjetek oda és beszéljetek egymással ha valami gond van! Gyerekek ez így nem pálya, hogy fostok odamenni egymáshoz és itt kerteltek az egyenes beszéd helyett.
febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, előbb nőjj fel.
febr. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jó ötlet e odamenni hozzá. Mostmár még csak nem is köszön.
febr. 3. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mar nem erdekled.

Tanulj a hibabol

febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt látom ennyiből, hogy csak azért írogattál vele, hogy legyen valaki, aki lefoglal. És ha ez tényleg így van, akkor nem érdemes folytatni.
febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!