Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nőhet meg extrém módon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nőhet meg extrém módon egy tizenéves lány arca?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon nincs mire, sőt, az utóbbi időben teljesen jelentéktelen, lecsúszott lett, voltaképp árnyéka önmagának, és olyanokat mond, hogy istennő vagyok, legenda vagyok, úgy bánik az emberekkel, mint a szeméttel. Ez miért lehet?
febr. 2. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Valaki bebeszélte neki?
febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Sok simp lúzer fiú irogat neki. És megnőtt az egója. Nyalnak neki.

Szóval ezt a fiúknak köszönheted

febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Amit a kettes ír

Unalmamba kipróbáltam a tindert és ilyesmiket egy kamu, de hitelesnek tűnő csaj profillal, akárkit húztam jobbra, match, napi szinten kezdésnek már 10+ üzenet jött. És nem is egy top modellt raktam be, tök átlagos csaj.

Instán, de élőben is hasonló lehet a helyzet. Ha nem úgy nézel ki mint egy híd alatti troll csajként, állandóan bepróbálkoznak nálad ami nyilván az egekig fogja tolni az egódat

febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet pont a lecsúszás miatt van ez, ezekkel nyugtatja magát.
febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan emberek veszik körbe mint te. Ilyen itelkezo minden lében kanál emberek. Aztán elkezdett végre kiallni magáért. Azt hogy milyen élet módot folytat ahhoz meg pont nincs semmi közötök.
febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi oka lenne kedvesnek lenni amikor olyanokat írnak róla hogy "jelentéktelen, lecsúszott"?
febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!