Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy fiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok. Van egy 17 éves fiú osztálytársam, aki már lassan 2 éve, majdnem minden nap a tudtomra adja, hogy én bejövök neki, és szeretne velem lenni. Már nem tudok mit kezdeni vele, nem hagy békén. Nekem ő egyáltalán nem tetszik. Mindig a nyomomban van. Már nem tudok más srácokkal ismerkedni, mert mindenki azt hiszi, hogy ő a barátom, mert sokszor nagyon nyomul és ez nekem már sok.

Próbáltam neki szépen elmagyarázni, hogy nekem ő nem tetszik. De csak nekem állt, hogy őt semmibe veszem és, hogy nagyon negatív vagyok vele. Mondtam neki, hogy az érzéseimnek nem tudok parancsolni, és hogy nagyon visszataszítónak tartom azt, hogy ennyire nyomul, pedig elmondtam már neki ezerszer, hogy nem akarom.

Már nem tudom mit csináljak vele.


febr. 4. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Pedig milyen büszkén mondják a lányok mindig hogy a barátom 2 évig harcolt értem és végül összejöttünk és x éve már együtt vagyunk..most akkor hogy is van ez?
febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Most az a baj hogy harcol érted nektek semmi se jo?
febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Mi az, hogy nem tetszik? Mégis kit szeretnél? A szőke herceget fehér lovon? Fogadd el, hogy neked ezt dobta a sors, jöjj össze vele és próbáld boldoggá tenni az istenadtàt. Az is lehet, idővel megkedveled.
febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
81%
Kamuzd be neki, hogy zaklatásért fel fogod jelenteni, ha nem hagyja abba!
febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Miért ti is olyannal össze jönnétek aki nem az esetetek? Valószínűleg nem. 😂😂😂

Inkább egyedül halok meg.

Ha az utolsó ember lenne a Földön, akkor se jönnék össze vele.

febr. 4. 14:59
 6/18 anonim válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy kopjon le, nem érdekel ő téged. Ha nagyon nem enged mondd neki hogy ez zaklatás ami bűncselekménynek minősül.
febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kedvesség nem jön be, akkor érdemes kicsit határozottabbnak lenni. Például, amit #4-es írt, az tökéletes.

"Már nem tudok más srácokkal ismerkedni, mert mindenki azt hiszi, hogy ő a barátom" - Tudom, ez nem a kèrdés lényege, de ezt egyszerűen nem értem. Mi az összefüggés? Nem tudsz se neten, se sehol ismerkedni amiatt, mert a zaklatódat a barátodnak nézik? Wtf😂

febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
csapd herén
febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
85%
kimeríti a zaklatás fogalmát. fenyegesd meg jogi következményekkel.
febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd magad. Fel pofonozod, vagy feljelented zaklatásért, hátha visszavesz az arcából. de az előbbi nagyon hatásos lehet
febr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!