Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen fázis?

Figyelt kérdés

4 éve ismerem a fiút és a 4 év alatt, sokszor összevesztünk és több hónapra rá mindig visszakerültünk egymáshoz... vagy ő írt rám vagy én, vagy barátok álltal, stb... Most összevesztünk, azon, hogy... ő többet érzett irántam, csak félt kimutatni, eleinte kimutatta, de bárátság zónába tettem... pedig nem akartam, szimplán féltem, hogyha megint összeveszünk mi lesz:)) csak ezt ugye nem mondhattam neki... egyik veszekedésünk után, 2 hétig nem beszéltünk, aztán felkeresett, hogy kezdjük újra, én nem akartam, kellett még idő. 2 hét után viszont én kerestem fel... akkor újra kezdtük, eleinte minden szép volt... aztán megint elkezdte kimutatni amit érez, de össze-vissza, ezuttal már félt kimutatni, amit megértek... legutóbbi veszekedésünkhöz odavágtam hozzá, hogy "szerelmes vagy belém hogy nem mersz más lányokkal beszélni?" aztán olyan választ kaptam amibe beleírta, hogy "halálosan beled zugtam, az a találkozás óta..." de ez túl durva üzenet volt nekem hogy "halálosan..." így vissza írtam, hogy "és ebbe hol a vicc rész?" aztán vissza írta hogy hülyült, ami rosszul érintett... aztán mondta, hogy amiket írt nekem csak hülyült egész végig. 1 hónapja nem beszélünk már, 1 hónap és 2 napja.. És nincs bennem az az érzés, hogy örökre elment és többé nem jön vissza hozzám, amit furcsálok. Ez előtti szakításaim után 1 hónap elteltével mindig már undorodtam a személy iránt, de most más... nem érzem, hogy örökre vége.

Ennyi idő alatt már rég feldolgoztam volna és megértettem volna, hogy csak hazudott, de még most sem hiszem el és rendes nevetek majdnem az ügyen, hogy mennyire hülye a fiú, hogy azt mondja nekem, hogy "hazudott", nincsen bennem az az érzés, hogy igazat mondott volna. Le is rajzoltam a tegnap a fiút, örömmel rajzoltam le a száját:))

Vajon vissza fog jönni? Hagyjak még időt? Vagy a napokba írjak? Mit gondoltok, ez az érzés azt jelenti, hogy még fogunk beszélni?



febr. 4. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ő érdekében remélem, hogy szegénynek van annyi esze, hogy nem megy vissza hozzád. Nagyon durván játszadozol az érzéseivel, akkor is, ha te ezt nem veszed észre.
febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sosem aksrtam játszani az érzéseivel, annyi év barátság után, nem tudom, hogy mit tegyek, leírtsm, hogy féltem viszonozni, nem tudom, hogyan mondhatnám el neki ha újra beszélgetünk.
febr. 4. 21:17
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért szórakozol ezzel az emberrel? Azt remélem tudod, hogy a karma szigorú dolog. Vissza fogod ezt kapni, ha akarod, ha nem. Remélem, hogy nem megy vissza hozzád, nem érdemled meg. Szégyelld magad.
febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

miért is játszanék vele?

leírnád?

febr. 4. 23:46
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be, hogy nagyon éretlen vagy egy párkapcsolatra. Azt javaslom, hogy várj még a pasizással és engedd, hogy a srác keressen egy másik lányt.
febr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
😂😂😂😂 istenem ember hat ezeknek nem kapcsolat kell
febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idióta, önsorsrontó tinipics fázis. Majd kinövöd.
febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Neked egy orvos kéne, sok gond van a fejedben
febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy ilyen embereknek mint te még a szikra sem villan meg a fejében, hogy valami baj lehet velem. Még a szánalmas szó is kevés lenne ehhez.
febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ez a baj, hogy vissza utasítottam mert féltem, hogyha összeveszünk akkor mi lesz, netán ha szakítunk? szerintem ebbe semmi rossz sincsen, ti sem születtetek meg tökéletesen, úgy ahogy én sem. Nem tartom magam éretlennek, úgy ahogy őt sem, hibáztam mert visszautasítottam? Szerintem ebbe semmi baj sincsen. Ha valaki vissza utasít valakit, ebben a helyzetben, 4 éves legjobb baráti viszonyról volt szó, amikor mindent elmondtam neki a volt párkapcsolataimról. Én is belészerettem, szimplán féltem, hogyha összeveszünk mi lesz, inkább hagytam. Ez miatt lepicsázni engem? Inkább elmondani kulturáltan, hogy mivel is játszottam vele, minthogy lepicsáznátok és azt írjátok, hogy hagyjam őt élni.

Szóval, csak akkor írjatok ide, ha normálisan, kulturáltak tudtok idekiírni dolgokat.

febr. 5. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!