Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam?

Figyelt kérdés

sziasztok

van az iskolában egy szép jó csaj.

Nos

pénteken történt, hogy egy kisebb "rendezvény" szervezésében részt vettem suli után kb óra múlva kellett volna menni erre ahelyre, én haza sem mentem mert nem értem volna vissza, gondoltam eltöltöm azt az 1 órát egy padon, zenehallgatás és egy HELL társaságában. Átmentem a bolthoz mire szembejött velem a fent említett lány és megkérdeztem, hogy volna-e kedve esetleg a társaságomhoz és elfogadna-a egy meghívást egy italra mivel unatkozom egyedül. Azt mondta persze igen. Kb több mint 1 órán át beszéltem vele, amikor kifejtette, hogy ő már egyébként nem szűz, és azt hiszem 14 évesen veszítette el.

Lány az azt hiszem 15 éves biztosan nincsen még meg 16. Tehát 1 éve történhetett az eset. Az volna a kérdésem, hogy szerintetek megéri belemenni egy kapcsolatba olyan lánnyal aki ilyen fiatalon elveszítette? Sorra csinálja szerintetek mindenkivel, vagy csak egy buta döntése lehetett? Mit tanácsoltok? Megéri belemenni vagy valószínű átejtene?


febr. 11. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Két csajt is ismerek, aki 14 évesen vesztette el. Az egyikük azóta is (7-8 éve) együtt van azzal a sráccal, a másiknak meg volt már 20 barátja. Ezzel csak azt akarom szemléltetni, hogy nincs párhuzam a szexuális élet korai elkezdése és a riboszóma életmód közt.
febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj bele. Nem érdemes ilyenek alapján általánosítani.
febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!