Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt sok tinilány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt sok tinilány?

Figyelt kérdés

Nem megbántani szeretnék bárkit csak érdekel ennek az oka.


Szemtanúja lettem egy mellettem telefonját pötyögtető lánynak, aki a Facebook jelöléseit nézegeti, illetve, hogy kik írtak rá. 50+ ember jelölte be, köztük olyan személy, aki sulistársa és nem jelöli őket vissza.


Instán ha ráir egy idegen szól a barátnőinek, hogy húú, miért írnak, mit akarnak? (Gondolom ismerkedni.)


Miért csinálják ezt? Azt hiszik, hogy ha valakit visszajelölsz az félreérti és azt képzeli majd, hogy tetszik neked? Vagy így éreztetik, hogy ők nem adják magukat könnyen?


Aki tudja a választ írjon. Remélem nem bántottam meg az így gondolkodókat, hiszen ez nem egy számottevő dolog, nem is probléma, csak érdekel.


Szerencsés hetet mindenkinek!



febr. 11. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
valószínű jól néz ki a csaj, sokan ráírták, és megunta
febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Mert éretlenek azért.
febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 kik ertetlenek? Az őt bejelölő emberek, vagy a csaj?
febr. 11. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja, vannak ilyenek. Az tetszik a legjobban, hogy csak azért rakja privátba a profilját, hogy pitizzenek neki. Közben nagyjából üres, sosem rak ki sem sztorit, semmit. Hogy érezzék: ez privilégium.
febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
A csaj.
febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
De ember tinilányrol beszélünk mit vársz tőle? Tudod TINI. Érted
febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg olyan ember van, aki a neten éli ki magát, mivel magánéletre már nem futotta neki. Ebből kifolyólag már egy jelölés visszaigazolásába is szinte házasságot képesek beleképzelni. Bizonyára a lány ezeket az embereket próbálja elkerülni, és megjegyzem, hogy jól is teszi.

Amúgy meg az ő dolga, hogy kit jelöl vissza. Én is előszeretettel dobálom vissza a sulis jelöléseket is, mert semmi keresnivalójuk az ismerőseim vagy a követőim között. Néhány osztálytársam az ismerősöm a Facebookon, akikkel jól kijövök, de ennyi.

febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Az volt a legjobb, hogy futott a srác utána, és direkt visszautasította, meg tiltogatta őt, aztán feloldotta, megint letiltotta... Hát a végén az lett, hogy a srác lelépett, a csaj meg bőgött, hogy "elhagyta, átverte, játszott vele" a csóka.
febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert mindenki azt jelöl vissza akit akar,és senkinek az égvilágon semmi köze hozzá hogy miért. Én még csak nem is lány vagyok,de ez az állandó válaszolgatás,jelölgetés,most ezt miért írtad/csináltad,nagyon frusztráló egy idő után. Akit bejelöl 50 ember naponta (és annak legalább a fele ismerkedni akar),az még hamarabb megunja
febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet azért nem akarta a sulistársát visszajelölni, mert tudja, hogy azonnal írogatni kezdene neki. Számtalan oka lehet ezeknek. A barátnőkkel történő kibeszélés pedig egy egyszerű szórakozás, ahol a kínos üzenetek nevetnek.
febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!