Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztályomból tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomból tetszik egy pasi akinek van csaja szóljak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
A csaj az egyik barátom aki viszonylag új és konkrétan elvette a legjobb barátnőmet akitől tudom hogy utált engem mármint a barátnőmtől tudom hogy a csaj utált.A suliban Valentin-napi posta volt írtam neki névtelenül szóljak neki hogy én voltam vagy ne?
febr. 14. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Szóljak
Ne szóljak
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért írtál neki Valentin nap alkalmából? Kicsit zavaros.
febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annak kellet küldeni kártyát aki tetszik
febr. 14. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet elvenni egy legjobb barátnőt ezt nem értem

Amúgy miért nem írtad rá a neved?

Illetve csak azért akarsz neki szólni hátha a fiú rád kattan és ezáltal visszakapod a barátnődet?

febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, de most neked egy csaj tetszik, vagy egy pasi? Mert a kérdésedben pasi.

De a kifejtést így értelmezem:

A pasinak, aki tetszik neked van egy csaja, aki neked barátod. Ez a csaj elvette a legjobb barátnődet. És a barátnőd elmondta neked, hogy a csaj utált (amúgy még mindig utál?). És ezért írtál neki levelet.


Ha nem így van, akkor például, oda kellett volna írni az utolsó mondathoz, hogy a pasinak írtad.

febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem Verának ehez nincs köze őt ez nem érdekli
febr. 14. 21:57
 6/10 A kérdező kommentje:
A pasiknak írtam
febr. 14. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Ki az a Vera? A volt legjobb barátnőd, vagy a számodra szimpatikus pasi csaja?

És pasiknak írtad? Nem egyről volt szó eddig?

febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm
febr. 14. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökre mindegy, hogy szólsz-e, vagy sem. Nem veled van, fogadd el.
febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályomból tetszik egy pasi"

Hány éves az a pasi, 35-40? Az nem pasi, hanem egy gyerek (feltéve persze, ha nem ismételt évet vagy 10-szer). Amúgy ne, ne szólj neki, tedd ezen az ügyön túl magad, mindenki jobban jár, de főleg te, mert ilyen emberekre neked nincs szükséged. Mi az, hogy elvette a legjobb barátnőd? Milyen barátnő az, akit csak úgy el lehet venni? Én a legjobb haverom mellett állok jóban rosszban, és nem érdekel, hogy ki mit mond. Vagy ennyire számítóak a mai fiatalok, hogy csak úgy eldobnak egy barátságot? Én 23 éves vagyok.

febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!