Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komolyan így gondolta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan így gondolta vagy csak kamuzott?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, akivel egész jól alakultak a dolgok, volt is kettő randink, ahol elvoltunk, mindkettő végén kézenfogva mentünk a buszhoz és csók is volt, nem is egy. Viszont tegnapelőtt benyögte, hogy jelenleg nem áll készen egy kapcsolatra és majd akkor kezdjünk bele, ha mind a ketten készen állunk és nyugodtabb környezetben tudunk belevágni(neki elég zűrös életszakasz következik). Alapjáraton rendes a fiú és ezt is részletesen kifejtette, de nem tudom kamuzott e és hagyjam, vagy megérné kivárni. Nagyon jól éreztem eddig vele magam.

Ez egy kifogás és engem nem lát potencionális párnak vagy valóban így lehet?


febr. 23. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején nem bízol benne, nem sok értelme van ennek. Részletesen kifejtette mi a szitu, megnyílt előtted, őszinte volt. Van olyan élethelyzet, hogy más dolgokat kell előtérbe helyezni, nem azt, amit igazán szeretnél. Attól, hogy nem jöttök össze perpill, még találkozhattok, beszélgethettek, ismerkedhettek. Elkezdhet alakulni valami, ami lehet előbb beteljesül, mint jelen pillanatban gondoljátok.
febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Elég érdekes, hogy már 2 randi megvolt, aztán mégse akart elkötelezni.

Szerintem valami miatt kiábrándult belőled, vagy nem jöttél be neki annyira.

febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Van mas a kepbe ,aki erdekesebb.
febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is ebben a helyzetben vagyok most. Én személy szerint teljesen megbízok a srácban és biztos vagyok benne, hogy nem csak kifogás volt, hanem még nem áll készen. Szóval létezik ilyen is, mikor nem csak lerázás. Azt viszont csak te tudhatod, hogy a ti esetetekben is így van-e vagy sem.
febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem így van, nem csak lerázás, hiszen tényleg olyan dolgok következnek az életében, amikor az ismerkedésnek és a kapcsolatnak háttérbe kell szorulnia. A többit meg majd hozza a jövő.
febr. 24. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát akkor innentől már csak annyit kell tenned, hogy megbízol benne 100%-ban és türelmes vagy hozzá. Lesznek olyan időszakok, mikor ezek a dolgok kicsit nehezebben mennek majd, de ha tényleg szeretnél vele lenni és ő is veled, akkor megéri.

Sok sikert nektek!😊 4-es válaszoló voltam

febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
nem kellettél neki annyira, sajnálom
febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is kellett várnom sokat. Tegnap óta ismet beszélünk és találkozni is fogunk.
febr. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!