Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak azt mondom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak azt mondom hogy szép,cuki,stb milyen válasz az hogy "tudom"?

Figyelt kérdés

Már több csajtól vissza kaptam ezt a választ és elég bunkó szerintem .


Ha nem bókolok az a baj ha bókolok akkor ilyen flegma , bunkó választ kapok .



febr. 24. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem jössz be
febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Öntelt...

Amúgy mi lenne ha nem mondanád?

Max a megfelelő meghitt pillanatban. Lehet nem jó az időzítés vahy csak simán nem jössz be

febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
31%
Ahogyan az első írja, nem jössz be nekik. Ezek csak a milliomos, kigyúrt, jóképű szépfiúkat szeretik. A normális embereknek esélyük sincs náluk.
febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tinderen mindketten jobbra húztuk egymást...akkor miért húzz jobbra ?
febr. 24. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem szeretik a bókokat, mert más a szeretetnyelv.

Olyanok is akadnak, akiknek az ilyesmi csak akkor jelent valamit, hogyha már van érzelmi kötődés egymás iránt, és egy random idegentől nem hatja meg, hogy cuki vagy akármi más.

febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
24%
3-as vagyok. Hiába pontoztok le, akkor is igazam van. Az egyszerű férfiak a pénzéhes, álmodozó r*bancok miatt kénytelenek magányosan élni az életüket. Nyugodtan háborodjatok fel, legalább mindenki láthatja, hogy nem tűritek az igazságot.
febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aki azon háborodik fel, hogy a föld nem lapos, az is biztos, csak nem tűri az igazságot. Jár a keksz.
febr. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezeknek a csajoknak naponta ezerszer leírják ezeket. Természetesen nem ez a legszebb reakció, de ha én kapnám meg ezt minden egyes nap ezerszer, akkor lehet én is így reagálnék.
febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem jókor mondtad pl még nem jelentesz neki semmit érzelmileg vagy nem volt megfelelő hangulat
febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!