Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néked nem lenne fura ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néked nem lenne fura ha a barátnőd minden nap szelfizne, és insta sztorizna?

Figyelt kérdés
febr. 25. 14:46
 1/10 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
54%
mivan? mert?
febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha ez zavar téged neked vannak önértékelési problémáid
febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De fura, hogy ennyire rá van függve...
febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik nem csak nekem fura.
febr. 26. 10:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit egoistás beütése van, nem...?
febr. 26. 10:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Na jó azért az egoista túlzás
febr. 26. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, hogy állandóan vki a netre tesz ki magáról képeket. Nálunk a családban az a szabály, hogy semmilyen személyes adatot vagy képet magunkról, családról, de főleg a gyerekekről nem rakunk ki internetre és közösségi médiába. Nem vagyunk közszereplők, nem vagyunk hírességek és nem akarunk pénzt keresni 18+ képekkel. Közeli hozzátartozóknak szoktunk csak képet adni vagy történeteket mesélni. Szerintem ez a természetes. Ha vki magát mutogatja idegeneknek a párja helyett, úgy gondolom alapvető problémák vannak.
márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De bszátok meg. Akkor minek vagytok fent ezeken az oldalakon???? Leskelodni????? Ezek azért vannak, hogy megossz dolgokat. FACEbook. Insta. Titok. Ha ennyire jajj én ki nem teszek semmit idióták vagytok, minek vagytok felhasználók?????? Gyűlölöm ezt az ember típust.
márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta fent vagyunk? Nem vagyunk képmutatók. Nem lessem mások idiótaságát. FB -ot használjuk csak a piactere miatt, mert a jofogás teljesen meghalt. Gyűlölni másokat, mert nem nézi hol nyaraltál és mit ettél tegnap délben... De mindenki úgy vigyázz a családjára ahogy akar.
márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!